کلب: فناوری بزرگ است که در مرکز این بحث بیش از Coronavirus ردیابی

در طول 1980s و 1990s آمریکا کسب و کار جامعه غرق شد با اندازه گیری و ردیابی است. مدیران شرکت داشت که اگر چیزی واقعا مهم بود باید آن را اندازه گیری به ارائه بازخورد. نتایج را اطلاع رسانی خوب تصمیم گیری و در صورت لزوم عملکرد دوره اصلاحات هر چه زودتر و نه بعد.

برای بسیاری از آمریکایی ها ردیابی چیزی غیر معمول است. اما امروز جدید و متفاوت پیگیری بحث در حال ظهور است در مورد نحوه رسیدگی جهانی coronavirus بیماری همه گیر. تکنولوژی است که در دسترس نیست از 40 سال پیش در حال حاضر درایوهای این بحث است.

در علاوه بر این به کاهش و تست کوشش ها به تدبیر سیاست ها و شیوه های دیجیتال-مطالب-تکنولوژی ردیابی برای شناسایی و ردیابی افراد مبتلا به کوروناویروس. تکنولوژی بلوتوث را پشتیبانی ویروس-هشدار برنامه های کاربردی که به اطلاع مردم اگر آنها سرمایه گذاری بیش از حد در نزدیکی افراد آلوده.

ما در حال حاضر دیده می شود هواپیماهای بدون سرنشین هوایی هشدار به مردم برای حفظ اجتماعی فاصله و در فرانسه (که هنوز هم گرامی متمرکز بوروکراسی و کاغذ بازی) مردم تا به حال به شکل کامل نشان دادن به پلیس که آنها تا به حال دلایل مشروع بودن در خارج از منزل.

طرفداران حفظ حریم خصوصی هستند و طبعا نگران به عنوان آنها باید.

در مسئله این است که چگونه مردم را آزمایش می شود و به دنبال بزرگ با تکنولوژی. نیت همه خوب است. در همان زمان وجود دارد مشروع سوال در مورد چگونه به ردیابی داده ها را جمع آوری و ذخیره می شود و این که آیا داده های جمع آوری شده برای پزشکی قانونی دلایل ممکن است بعد از استفاده نامناسب غير مقاصد.

اطلاعات-شرکت های فن آوری در حال عجله برای توسعه نرم افزار و برنامه های مرتبط به منظور تسهیل در چه جامعه پزشکی می گوید: لازم است برای محافظت در برابر آینده امواج از coronavirus عفونت. تنها با متوسط تست تا کنون در ایالات متحده ردیابی فرض یک فوریت جدید.

برخی از شرکت های در حال توسعه فن آوری های جدید اما باید دلتنگ سوابق آید به حفاظت از حریم خصوصی افراد. داده های اخیر, سابقه آمریکایی ها طبعا شک و تردید است.

اطلاعات معادل نفت در بازار جهانی اقتصاد آنلاین. شرکت های اینترنتی مانند Amazon, Apple, Facebook, Google, و Netflix جمع آوری حجم انبوهی از داده ها بر اساس افراد فعالیت های اینترنتی: منافع خود تنظیمات جستجو و خرید.

کلیک حاضر شده پولی: افراد اطلاعات خصوصی رایگان و کسب درآمد از این اطلاعات بزرگ شرکت های فن آوری در حال احرام از صدها میلیارد دلار در درآمد و سود.

در حالی که گوگل را تاسیس تعهد بود “don’t Be Evil” بار مالی کسب و کار جهانی ستون نویس و سردبیر رعنا Foroohar نشان می دهد در او فوق العاده باید به عنوان خوانده شده کتاب جدید “don’t Be Evil: چگونه تکنولوژی خیانت تاسیس آن اصول – و همه ما” چگونه تکنولوژی شیوه های کاهش یافته است به مراتب کمتر از آن در اوایل آرمان گرایی و وعده.

ما شاهد نقض داده از طریق هک و ineptness بلکه وعده های شکسته که در آن بزرگ فناوری گفت: یک چیز و آگاهانه انجام می شود دیگر. با تکنولوژی و هوش مصنوعی در سطح جهان در حال تحول چه بود یک بار در نظر گرفته عجیب و غریب داستان های علمی تخیلی است که در حال حاضر تبدیل شدن به امری عادی و نگران کننده است.

در نظر گرفتن چین استفاده از هوش مصنوعی و صورت-تکنولوژی تشخیص برای پیگیری شهروندان و اختصاص دادن “اعتبار اجتماعی” نمرات. وجود دارد نگرانی های جدی در مورد چگونگی این پیگیری ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن وفاداری به حزب کمونیست چین و سرکوب مخالفان.

ما هنوز در حال یادگیری جزئیات بیشتر در مورد چگونه coronavirus تکامل می یابد به عنوان یک پاتوژن: آن حدت چگونه آن را گسترش و نحوه درمان آن. Coronavirus ردیابی اهداف مهم هستند در واقع انتقادی به مسدود کردن گسترش این معضل مرگبار. ما باید به توسعه این ردیابی ظرفیت بی درنگ به عنوان فن آوری خواهد بود مرکزی برای موفقیت کلی ما.

در همان زمان پیگیری باید همراه با شفافیت کامل 24/7 نظارت و پاسخگویی است. ردیابی باید در ادامه به شیوه ای که هم احترام ما قانون اساسی محافظت آزادی. داوطلبانه پیگیری می سازد ترین حس.

زمان جنگ رئیس جمهور (Lincoln ویلسون و FDR) قبلا نگاه راه دیگر و پایمال شده در قانون اساسی لایحه حقوق. با جهان امروز غرق در اطلاعات چگونه است که داده ها جمع آوری شده است استفاده می شود و ذخیره می شود مهم است. ردیابی باید مقاومت در برابر دید قانون اساسی آغاز شد.

می توانید به ما اعتماد بزرگ شرکت های فن آوری و دولت خود را برای دریافت این درست است ؟ متاسفانه هیچ.

همانطور که ما توسعه و پیاده سازی یک coronavirus سیستم ردیابی ما نیاز شهروند و رسانه ها نظارت همه چیز را توسعه یافته است. ما باید به نوبه خود جداول به اطمینان حاصل شود که مردم آمریکا در حال حاضر تماشای برادر بزرگ.

چارلز کلب خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور برای سیاست داخلی از 1990-1992 در جورج دبلیو بوش در کاخ سفید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de