‘شوالیه سوار’ در حال بازگشت است و در اینجا جزئیات

در دهه 1980 در ان بی سی به نام “نایت رایدر” در حال بازگشت است و این بار بر روی صفحه نمایش بزرگ در پروژه ای از گروه رسانه ای Spyglass.

شرکت تولید فیلم با جیمز وان و مایکل روشن هیولای اتمی برای توسعه یک فیلم بر اساس برنامه محبوب ان بی سی، در مورد یک ماشین با تکنولوژی بالا صحبت کردن به نام KITT (نایت صنایع دو هزار) که به ستاره خود، دیوید هاسلهف، مبارزه با جرم و جنایت، در هر ضرب الاجل در یک قطعه منتشر شده پنجشنبه کمک می کند، هم گروه شده است. (مرتبط: جدید ‘جنوب پارک’ قسمت است در مورد آمازون. تماشای پیش نمایش خنده دار در اینجا)

پخش:

نویسنده سابق بازی های ویدئویی، TJ Fixman، اقتباس فیلمنامه، با جودسون اسکات در هیئت مدیره به عنوان تهیه کننده اجرایی، در هر خروجی. (مرتبط: مدرسه تیراندازی قسمت‘جنوبی پارک’ برجسته بود. در اینجا چه اتفاقی افتاده است)

“نایت رایدر” از سال ۱۹۸۲ تا ۱۹۸۶ در شبکه طاووس پخش شد و به پرتاب هاسلهف که نقش مایکل نایت مرموز را بازی می کرد، به شهرت جهانی کمک کرد.

نه بسیاری از جزئیات به اشتراک گذاشته شده است به عنوان به آنچه که طرح فیلم ممکن است.

بنابر این گزارش:

جزئیات طرح برای این قسط آخرین در زیر پیچیدن نگه داشته می شود اما ما می شنویم آن را در حال حاضر خواهد شد که لحن ضد استقرار اصلی حفظ خواهد شد.

برای کسانی که ممکن است آن را برای اولین بار از دست رفته در اطراف, توضیحات در IMDb خوانده شده, “تنها مبارزه با نیروهای شر با کمک یک سوپرماشین تقریبا غیر قابل تخریب و مصنوعی هوشمند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>