اقتصاد ما نمی تواند صبر کند. کنگره باید قانون امن به کار

تصویب

که در آن مردم را حس مشترک می بیند، واشنگتن می بیند درام پارتیزان — هیچ شگفتی وجود دارد. اما همه گیر جهانی وقت بازی سیاست نیست. متاسفانه، برخی از کنگره انجام می دهند که فقط زمانی که آن را به موقع می آید, موقت و هدف قرار حفاظت از مسئولیت. مگر اینکه اقدام سریع وجود داشته باشد، دعاوی مددکار از بهبود اقتصادی ما پیشی خواهد داشت. تقریباً هر نهادی در کشور با نحوه بازکردن یا باز ماندن تا آنجا که ممکن است با خیال راحت دست و پا می کند. آخرین چیزی که باید نگران ش باشن یه پرونده ی حقوقی مرتبط با COVID-19 فلج کننده است.

در سراسر کشور، نشانه هایی از موج دادخواهی همه جا وجود دارد. وکیل شاکی ها میلیون ها دلار خرج تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می کنند تا آنها می توانند از همه از فروشگاه های جعبه بزرگ به رستوران های فست فود به بازار گوشه محلی شکایت کنند. با بیماری به عنوان گسترده به عنوان COVID-19، آن را تقریبا غیر ممکن خواهد بود برای کسب و کار، سازمان غیر انتفاعی، مدرسه، دکتر یا بیمارستان به دفاع از خود در برابر کسی که ادعا می کرد برای گرفتن ویروس در محل خود را.

به همین دلیل کنگره باید شامل حفاظت های مسئولیت سناتور جان کورنین و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل “امن به کار قانون” در قانون بعدی خود را امداد coronavirus. لایحه حفاظت از مسئولیت به موقع، موقت و هدفمند را برای هر کسب و کار، مدرسه، بیمارستان و سازمان غیرانتفاعی فراهم می کند. لایحه به آنها یک پاس رایگان نمی دهد، اما تضمین می کند که نهادهایی که سخت در حال کار هستند به دنبال دستورالعمل های بهداشتی مناسب با انتخاب غیر ممکن مواجه نمی شود: تعطیل کردن دوباره و خطر ورشکستگی و یا باز ماندن و خطر طرح دعوی در دادگاه فلج کننده.

قانون امن به کار نیز کارکنان و امکانات بهداشت و درمان خط مقدم ما را از دادخواهی بیش از حد محافظت می کند. این مردان و زنان زندگی خود را در چند ماه گذشته در معرض خطر قرار داده اند مبارزه با ویروس در شیفت های طولانی با خواب اندک; حداقل کنگره می تواند انجام این است که مطمئن شوید که آنها لازم نیست که در مورد گرفتن شکایت بیش از حد نگران.

عموم مردم می فهمند که حفاظت از مسئولیت ضروری است. نظرسنجی ماه مه توسط موسسه اتاق ایالات متحده برای اصلاحات قانونی نشان داد که بیش از شش نفر از هر ده آمریکایی در سراسر طیف سیاسی می گویند کنگره باید حمایت از مسئولیت به کارفرمایان گسترش دهد. قانون امن به کار راه حل عادی است که فقط که.

اگر مردم می دانند که حفاظت از مسئولیت نیست و نباید یک مسئله حزبی، کنگره باید درک کند که، بیش از حد. در بحران های گذشته وجود دارد. هنگامی که تغییر Y2K تهدید به ایجاد موجی از اختلال اقتصادی مربوط به کامپیوتر، کنگره تصویب حمایت موقت برای شرکت هایی که به دنبال توصیه های دولت برای حفاظت از سیستم های خود را. کنگره پس از 11 سپتامبر نیز قانون ایمنی را تصویب کرد تا با جلوگیری از طرح دعوی علیه ارائه دهندگان فناوری واجد شرایط دولت، از دسترسی گسترده محصولات و خدمات ضد تروریسم اطمینان حاصل کند.

باور نکن منتقديني که ميگن حمايت از مسئوليت کارفرماها رو براي اقداماتشون بي حساب ميذاره قانون امن به کار می کند دولت کارگران سیستم های جبران خسارت که جبران خسارت کارکنان برای آسیب در محل کار تاثیر نمی گذارد. قانون همچنین شامل استثناهایی برای سهل انگاره های ناخالص یا رفتار های بد و بی دم است تا بازیگران واقعاً بد در دادگاه پاسخگو شوند. اما ما نمی توانیم منتظر یورش به دادخواهی برای اولین بار اتفاق می افتد. که مانند ترک چتر خود را در خانه هنگامی که طوفان در پیش بینی وجود دارد.

بدون حفاظت به موقع، موقتی و هدفمند مسئولیت، بسیاری از سازمان ها انتخاب منطقی برای باقی موندن در حاشیه را انجام خواهند داد و بازگشت خود به فعالیت اقتصادی را به تعویق می انداختند تا زمانی که مطمئن باشند با باز کردن درهای خود، خطر یازدن به خارج از کسب و کار را به خطر نمی بینند.

هارولد کیم رئیس موسسهاتاق اصلاحات قانونی ایالات متحده آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im