کیم کارداشیان نمی عقب نگه دارید و هنگامی که او به اشتراک گذاشته است که او را آماده برای کودک نوار و پیدا کردن همه تحصیل “بسیار سخت است.”

“خیلی سخت” 39 ساله واقعیت تلویزیون ستاره های مشترک در ظاهر خود را در “صبح به خیر آمریکا”. این مصاحبه اشاره شد توسط مجله مردم در یک قطعه چهارشنبه منتشر. (مرتبط: Kylie Jenner نگه می دارد لباس شنای زنانه دوتکه فصل رفتن با فک انداختن لباس شنا شات [عکس])

تماشا کنید:

“من فقط به پایان رسید, سال, یک,” او اضافه شده است. “من در مورد به کودک بار در چند ماه است که یک ضرورت به منظور ادامه برای سه سال آینده در کالیفرنیا است. پس از آن احساس خوب داشتن از پایان سال یکی است. آن را بسیار سخت!” (مرتبط: کیم کارداشیان باز می شود تا در مورد WH, جلسه, چگونه آن را الهام بخش او برای تبدیل شدن به یک وکیل)

کارداشیان ادامه داد: در حالی که اشاره کرد که او به طور عمده مطالعات انجام شده در بعد از ظهر و در شب.

“من رفتن به دفتر [در بعد از ظهر] و پس از آن من فوق العاده خواندن و چیزهای در خانه در حدود 9 p. m. و از 9 تا 11،”
“Keeping Up With The Kardashians” ستاره توضیح داد. “هر شب.” (مرتبط: جشن Melania تولد با بزرگترین به نظر می رسد به عنوان بانوی اول [نمایش اسلاید])

“من به عنوان خوانده شده بیش از هر قرارداد در حال حاضر,” او اضافه شده است. “این چیزی است که من دارم و آن را می سازد بسیاری از حس به من.”

کارداشیان ادامه داد: “من به مدرسه رفته سال پیش زمانی که من باید آن را نمی خواهد که به معنای به همان اندازه به عنوان آن را به من نمی توانست به عنوان به آن را به عنوان من هستم,” او اضافه شده است. “از آنجا که در حال حاضر همه چیز را که من از طریق شخصی آسیب قانون همه چیز — شما را به مطالعه همه چیز. شما فقط می توانید می گویند, ” من می خواهم رشته من در آن است.’ شما باید به انجام همه چیز و پس از آن همه حس می کند به من در حال حاضر. من آن را دوست دارم.”

می آید نزدیک به یک سال پس از این واقعیت ستاره عناوین ساخته شده زمانی که او مشترک خبری که او در حال مطالعه برای تبدیل شدن به یک وکیل و آغاز چهار سال کارآموزی یک شرکت در سان فرانسیسکو با هدف گرفتن نوار توسط 2022.

او پس از تعطیل متنفر که در گذشته پیشنهاد او نمی تواند آن را انجام دهد.

“Aced تست من [راه]” کیم توییتی همراه با یک شکلک از کتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im