عمده فعالیت این خواننده با تصویر منتشر شده از کره شمالی رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری (KCNA) در 16 فوریه سال 2020 نشان می دهد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد (C) در بازدید از پدرش و رهبر سابق کیم جونگ ایل را آرامگاه در Kumsusan کاخ خورشید به مناسبت تولد او در پیونگ یانگ. عکس: AFP/KCNA از طریق KNS

سئول: کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده و اولین حضور خود را پس از 22 روز به جشن تولد سالگرد پدرش کیم جونگ ایل به عنوان کشنده coronavirus با شدت گرفتن در همسایه چین است.

کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد مشخص شده تولد سالگرد کشور رهبر سابق یکشنبه در اولین گزارش حضور عمومی در بیش از سه هفته به عنوان یک کشنده coronavirus با شدت گرفتن در همسایه چین است.

کیم “بالا پرداخت ادای احترام” به پدرش کیم جونگ ایل در Kumsusan کاخ خورشید در پیونگ یانگ که دارای embalmed بدن خود را از پدر و پدربزرگ رسمی Rodong Sinmun روزنامه گزارش شده است.

این COVID-19 که در چین نشات گرفته و به کشته شدن بیش از 1600 نفر نگران شمالی باعث آن را به نزدیک مرزهای خود و تعلیق تمام پرواز و قطار و از آن غول همسایه و مهم ترین متحد.

پیونگ یانگ گفته است هیچ چیز در مورد موارد در شمال, اما آن را متوقف بین المللی گردشگری و تمدید دوره قرنطینه برای 30 روز برای کسانی که مظنون به حمل این ویروس از جمله خارجی ها.

رسانه های دولتی انجام داده عکس از ماسک-پوشیدن مقامات برگزاری جلسات اضطراری و همچنین تصاویر از کارگران ضد عفونی اماکن عمومی از جمله بیمارستانها و مدارس و ایستگاه های راه آهن و سالن مو.

ظاهر این است که کیم برای اولین بار در 22 روز پس از حضور او سال جدید قمری جشن سپس ناپدید شد از چشم های عمومی در میان جهانی نگرانی از شیوع کروناویروس.

شمال دهکدهای فقیر پزشکی زیرساخت ها و کمبود مزمن داروها و گرفته شده اقدام مشابه در گذشته آن را ممنوع گردشگران برای بیش از چهار ماه از اکتبر 2014 به حفظ کردن ویروس ابولا حتی اگر هیچ مورد گزارش شده بود در آسیا است.

در Mansu هیل در پیونگ یانگ روز یکشنبه یک جریان ثابت از کره شمالی صف به پرداخت خود را در جهات قرار دادن گل در پای غول برنز مجسمه کیم جونگ ایل و کیم ایل سونگ این کشور موسس.

سالگرد تولد و مرگ و میر ناشی از این دو از بزرگان قدیم عمده تعطیلات در کره شمالی, تقویم با فوریه 16 روز به عنوان روز ستاره درخشان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im