ELIE: اروپا سوزاندن کلیساها

من به یاد داشته باشید خواندن بسیاری از سال پیش, شرح یک “بانوی فراغت” an heiress شاید languidly بخور سراسر نیمکت خواندن آثار اسپانیایی عرفانی و زاهدانه سنت جان صلیب در حالی که ظاهر شکلات های گران قیمت در دهان او. “حيرت حيرت آور” او بانگ زد به او رسیده decorously برای آینده شیرین درمان است.

این تصویر به ذهن آمد که گوش دادن به نوع خاصی از محافظه کار یا در پناه جهان از دانشگاه یا punditry (نه بیش از حد بسیاری از پناهگاه سمت چپ) گفتمان فعلی فرهنگ عدم تحمل و خشونت و سرکوب از سخنرانی. خودداری به نظر می رسد “ما آن را دیده ام قبل از همه, این نیز بگذرد.” ما در واقع دیده می شود آن را قبل از همه, و آن را همیشه به پایان رسید بد برای مسیحیان — در “ترور” انقلاب فرانسه و در آزار و اذیت ناشی از دوقلو شر نازیسم و کمونیسم.

در فرانسه با توجه به متاسفانه ضروری مرتب این رصدخانه در عدم مدارا و تبعیض علیه مسیحیان در اروپا (OIDACE) حمله به کلیساهای مسیحی در حال اجرا در حدود دو حادثه در یک روز. این است که هر چیزی از جزئی خرابکاری desecrations و سرقت به آتش سوزی. فقط این هفته نانت کلیسای جامع بود موضوع را به حمله آتش سوزی که اگر چه نه آسیب رساندن به کلیسای جامع به میزان نوتردام در پاریس نابود ارگان که تا به حال جان سالم به در هر دو انقلاب فرانسه و دو جنگ جهانی. با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده توسط فرانسه وزارت کشور و به دست آمده از رصدخانه بوده است 25 درصد افزایش در حملات از سال 2008 با کسانی که در حملات شتاب پس از 2015. این ثبت حوادث نیست البته عبارتند از: “اسرار حل نشده” از خود به خود آتش سوزی در کلیساها ناشی از “گسل های الکتریکی,” موش و یا دیگر دلایل قانع کننده. هنوز هم وجود دارد هیچ تایید توضیحی برای آتش مخرب در نوتردام.

الن Fantini مدیر رصدخانه به من می گوید که بسیاری از دولت های اروپایی نیست و انتشار آمار و ارقام ضد مسیحی حوادث اما در نظر او چنین حوادث در حال افزایش در سراسر اروپا و او انتظار دارد که آنها را بسیار بدتر, با به طور خاص Antifa و دیگر گروههای چپ هدف قرار دادن ساختمان های مسیحی و نمادها.

جالب توجه است در حالی که ضد مسیحی و ضد سامی حوادث به شدت افزایش یافته و در سراسر اروپا و به خصوص در فرانسه, وزارت کشور رقم برای فرانسه نشان می دهد که ضد مسلمان حملات خود را در پایین ترین سطح از سال 2010.

غم انگیز به عنوان دیده می شود در نانت کلیسای جامع به نظر می رسد که منابع دولتی استفاده می شود برای محافظت از سایت های مسیحی حتی اگر آنها از نظر آماری بیشتر آسیب پذیر است.

اگر چه انگیزه برای نانت کلیسای جامع آتش روشن نیست در حال حاضر هر حمله در اروپا یا آمریکا, آیا توسط اسلام گرایان رادیکال های شیطان پرستان, Antifa و دیگر افراط گرایان است که توسط یک نفرت از همه این است که این ساختمان نماد.

نفرت از اسلام رادیکال برای هر دو ساختمان و همه آنها را نمایندگی کند و برای افرادی که عبادت در آنها ممکن است آسان تر به درک. من به یاد داشته باشید به وضوح راه رفتن در اطراف قبرستان یک کلدانی کاتولیک کلیسا در شهر Karamles در دشت نینوا در عراق در سال 2017. فقط چند مایل از موصل بمباران نیروهای ائتلاف می تواند در فاصله شنیده. Karamles به تازگی آزاد شده است و نه تنها تا به حال به کلیسا بوده است سوخته و تخریب تمام مجسمه ها را نابود و هر تصویر از صلیب تخریب یا pockmarked با گلوله سوراخ, اما حتی در قبرستان مسیحی بدن کنده شده بود تا داعش و دور انداخته می شود. کشیش, Fr. Thabet, به من توضیح داد که داعش در تلاش برای نه تنها از بین بردن تاریخ مسیحی و حضور در عراق را به انکار آن تا به حال وجود داشته است.

هدف از این چپ رادیکال و کسانی که در حال حمله به کلیساهای مسیحی و نمادها در اروپا و به طور فزاینده ای در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا است که اساسا همان. این یک انکار مسیحی تمدن انکار اعتبار آن و تلاش برای از بین بردن تمام آثار آن تمدن است. من به یاد داشته باشید درخواست یک دوست یک مسیحی عراق که خانواده خود در فضای سه نسل بوده است exiled سه بار چرا این عجیب و غریب ازدواج بین اسلام رادیکال و چپ رادیکال وجود داشته است ؟ بسیار بی سر و صدا او به من گفت که “آنها هر دو به همان دشمن — کلیسا.”

در حالی که اروپا کلیساها رایت و روزانه حملات را مسیحی در سایت ها و نمادها بیشتر نگران و کنجکاو پدیده ای است که تقریبا کل سکوت کلیسا و سلسله مراتب. با چند استثنا دارد از جمله چشمگیر اسقف اعظم پاریس, میشل Aupetit هر دو یک پزشک و کشیش وجود دارد به سختی به یک اشاره از موج حملات خود را افزایش فرکانس.

سکوت آن است که اغلب گفت: برابر موافقت; شاید در این مورد ممکن است آن را نامردی و همه جا ترس انواع ترس هر دو واقعی و خیالی. سن-پیر مسیحی دگم می آموزد هر دو حق مشروع دفاع از خود و حق دفاع از اموال شخصی. آن را نیز می آموزد حکومت قانون است. مسیحیان را مجبور به تماشای مسیحی تمدن رایت کردن.

در اواخر 2014 سابق اسقف اعظم موصل Amel Nona, خراشیده معدود افرادی که قادر به خواندن کلمات است. آنها قابل استفاده برای هر دو گرایان و چپ افراطی که در حال سوختن و از بین بردن. او نوشت: “رنج ما امروز در حال مقدمه از کسانی که شما اروپایی ها و غربی مسیحیان نیز رنج می برند. لطفا سعی کنید به درک ما است. خود را لیبرال و دموکراتیک اصول ارزش هیچ چیز نیست.” Hilaire Belloc شاید برای اولین بار واقعا بازنگری مورخ حداقل از نظر زبان انگلیسی کاتولیک سابقه یک بار نوشت که “یا اروپا را به بازگشت به ایمان و یا او را هلاک خواهد شد.” در حالی که آن را قطعا ممکن است به مخالفت با نبوت که آن را ممکن است ارزش پرسیدن چه جایگزین ؟

Fr. بندیکت Elie بنیانگذار Nasarean.orgیک موسسه خیریه کمک و حمایت مورد آزار و اذیت مسیحیان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>