Khloe Kardashian و تریستان تامپسون جرقه آشنایی شایعات پس از تصویری سطوح دو به دنبال دنج در

Khloe Kardashian و تریستان تامپسون را موجب آشنایی شایعات پس از ظاهر این دو قطعا به دنبال دنج در یک جشن تولد دوستان.

35 ساله واقیعت ستاره سابق او دیده می شود به سرعت بر روی کلیپ های شناور در اطراف در اینترنت در اچ اردن کلارکسون را در صفحه و شش در یک قطعه پنج شنبه منتشر شده. (مرتبط: گزارش: Khloe Kardashian می خواهد به ازدواج با تریستان تامپسون پس فریب دادن اتهامات)

در این ویدئو می بینیم تامپسون با بازوی خود را پیچیده در اطراف “Keeping Up With The Kardashians” ستاره کمر به عنوان آنها ایستاده در کنار یکدیگر است. همچنین نگاه مانند آنها احتمالا می تواند گرفتن selfie با هم.

آن را چک کنید!

این همه می آید پس از این واقعیت استار به تازگی آمار در منتقدان بیش از گزارش می دهد که دو تن از آنان را به عقب با هم دوباره چون Khloe شد بنا به گزارش ها در انتظار فرزند دوم خود را با سابق تامپسون. (مرتبط: سلنا گومز’ آخرین Instagram عکس فوق العاده است یک رکورد جهانی)

این دو در حال حاضر یک دختر 2 ساله درست تامپسون شده اند و quarantining هم با توجه به همه گیر.

“SMH مردم سوگند آنها می دانند که همه چیز را در مورد من” کارداشیان توییتی پس از شایعات. “از جمله من رحم است. بیمار … تند و زننده چیزهایی که شما می گویید در مورد من بیش از یک شایعه!”

“من را دیده اند بسیاری از مضر/نفرت داستان توییتهایی دربارهی من بیش از یک داستان دروغ,” او اضافه شده است. “و اگر آن را درست…. این زندگی من است نه مال شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de