خواجه برادران به قید وثیقه در Paragon مسکن مورد


اسلام آباد: دیوان عالی کشور روز سه شنبه تایید قرار وثیقه از پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) رهبران خواجه سعد رفیق و خواجه سلمان رفیق.

دادگاه بالا تایید وثیقه از خواجه برادران دو برابر اوراق قرضه به ارزش 3 میلیون تومان در هر.

برادران مواجه شده اند یک فساد مرجع ثبت ملی پاسخگویی دفتر (NAB). در دسامبر 11, NAB دستگیر رفیق برادران پس از دادگاه عالی لاهور (LHC) را رد کرد و درخواست خود را به صورت یک فرمت در خود را قبل از دستگیری با قرار وثیقه در پرونده مربوط به مسکن جامعه اومدی.

این رفیق برادران تا به حال با نزدیک شدن به راس دادگاه پس از LHC تا به حال خود را لغو وثیقه درخواست.

پس از دستگیری, NAB لاهور با صدور یک بیانیه مطبوعاتی و اعلام کرد که “متهم سعد رفیق همراه benamidaar همسر غزاله سعد رفیق برادر سلمان رفیق در ارتباط با Qaiser امین و ندیم ضیا تاسیس یک پروژه مسکن به نام هوایی خیابان بود که تبدیل به یک جدید پروژه های مسکن یعنی M/S Paragon شهرستان Pvt Limited. رکورد نشان می دهد که M/S Paragon شهر غیر قانونی است جامعه.

“متهم در تبانی, چشم پوشی و همکاری Qaiser امین و ندیم ضیا فریب خورده از اعضای عمومی در بزرگ به دست آمده و غیر قانونی نقدی سود حاصل از وجوه غیر قانونی گفت: پروژه مسکن” به آن اضافه شده است.

بیشتر آن اظهار داشت: “متهم است که عامل این غیر قانونی پروژه مسکن خود را از طریق همکاران/ شرکت متهم به افرادی که در حال جمع آوری سپرده از عموم مردم با وجود جهت روشن از LDA که این پروژه تایید نشده است.”

“متهم شده است و به طور مداوم در به دست آوردن غیر قانونی/ نامشروع بودجه/ از مزایای گفت: پروژه به عنوان او به دست آمده 40 کانال توطئه در نام خود و نام برادرش سلمان رفیق.”

آزادی مطبوعات ادامه داد: “متهم با سوء استفاده از موقعیت رسمی خود را ادامه داد: گسترش و بازاریابی غیر قانونی مسکن پروژه و نیز به دست آمده بی مزایای در قالب فروش شماره های تجاری قطعه به ارزش میلیاردها روپیه است که در واقع نه متعلق به M/S Paragon شهرستان. در نتیجه خریداران شده اند و فریب خورده از طریق این عمل از فساد و شیوه های فاسد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im