MQM-P Convener Dr Kahlid Maqbool صدیقی (L). اخبار/از طریق Geo.tv/Files. نخست وزیر Imran Khan (R) در داووس سوئیس ژانویه 22 سال 2020 است. AFP/فابریس Coffrini/فایل

اسلام آباد/KARACHI: MQM-P متحد PTI دولت حل و فصل تفاوت های آن با حزب حاکم, منابع, مطلع, Geo News, پس از دکتر خالد Maqbool صدیقی ملاقات نخست وزیر عمران خان در پایتخت فدرال.

منابع گفت که رهبران دو کشور مورد بحث و بررسی مسائل مربوط به صدیقی وزارت در طول جلسه خود را در اسلام آباد است.

منابع قبلا اطلاع داد که MQM-P convener بود retaken اتهام به عنوان وزیر فناوری اطلاعات و مخابرات; اما کراچی مبتنی بر حزب رد این گزارش ،

صدیقی به حال در 12 ژانویه اعلام کرد به ترک کابینه فدرال بیش از “وعده” و گفت حزب او حمایت کرده بود این مرکز در هر مرحله چالش برانگیز اما “بی عدالتی بود و هنوز هم در حال انجام با سند”.

پس از اعلام چندین PTI رهبر و وزرا ملاقات کرده بود MQM-P در کراچی برای شنیدن نگرانی های خود را.

MQM-P بود که نه تنها حزب حاکم متحد است که تهدید به ترک آن نیستند ، PTI رو بسیار مورد نیاز امداد روز دوشنبه پس از آن رهبران موفق به متقاعد کردن جدا PML-Q را ترک نمی داد و همچنین.

رهبران حاکم PTI و آن ائتلاف حزب PML-Q, اعلام آتش بس پس از ساعت-بحث های طولانی در پنجاب مجمع سخنران چودری Pervaiz الهی را اقامت در روز دوشنبه.

اعلام شد در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک پس از دو احزاب هیئت ملاقات در لاهور در تلاش برای آشتی دادن. پس از مذاکرات رهبران PTI و PML-Q گفتند که برو جلو دست-در-دست در آینده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im