Khabib Nurmagomedov می گوید پدرش ‘در شرایط بحرانی’ با کروناویروس

Khabib Nurmagomedov پدر Abdulmanap است coronavirus.

وجود دارد گزارش های قبلی که Abdulmanap شد در شرایط جدی و بستری در روسیه با ذات الریه. او بنا به گزارش ها در پزشکی ناشی از کما. در حال حاضر خود را به عنوان مادر خطاب به وضعیت و آن را برای تلفن های موبایل واقعا بد است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

UFC ستاره گفت: پس جمعه در یک Instagram تصویری در روسیه با توجه به ESPN:

وجود دارد بسیاری نوشته شده در اینترنت در مورد پدر من. پدر من در حال حاضر واقع شده است در یک بیمارستان است. او در شرایط بحرانی به عنوان یک نتیجه از این ویروس است. آن نهفته قلب خود را چون سال گذشته او تا به حال یک عمل جراحی وجود دارد و در حال حاضر آنها را عمل جراحی دیگری است. او در یک وضعیت بسیار دشوار است و بسیار دشوار است. ما در حال درخواست از خداوند است که او را برمی گرداند او را به ما.

شما می توانید تصویری از Khabib زیر.

بدیهی است که این یک وضعیت ترسناک برای Khabib و تمام اعضای خانواده خود را. روسیه متولد ستاره نیز گفت: او می داند که در مورد 20 نفر نهفته ویروس.

به آن می گویند یک وضعیت وحشتناک تأثیر خانواده اش خواهد بود عظیم کتمان حقیقت در این نقطه است.

امیدوارم Khabib پدر قادر به ساخت بهبودی کامل از ویروس مخوف. وجود دارد هیچ چیز بیشتر از UFC جهان می خواهم برای دیدن بیشتر اتفاق می افتد.

این ویروس تا به حال تاثیر وحشتناک در جهان است و ما باید آن را شکست. آیا شما برای تشویق Khabib یا نه, من فکر می کنم همه ما موافق هستیم کشیدن برای او.

حتی Conor McGregor انداخت حمایت خود را از پشت او را در طول این مبارزه است.

ما همه حمایت و دعا برای Khabib در طول این زمان دشوار است. امیدوارم این داستان به یک نتیجه مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de