پیشاور: یک کلید فرمانده تحریک طالبان پاکستان (تحریک طالبان پاکستان) کشته شده و در تبادل آتش با نیروهای امنیتی افغان, گروه شبه نظامی در روز شنبه تایید کرد.

در بیانیه منتشر شده توسط سایت گروه نظارت جمعه تحریک طالبان پاکستان گفت: شیخ خالد حقانی که خدمت در گروه شورای مشورتی بوده و معاون رهبر کشته شده بود در ژانویه 31.

“حقانی [شد] در حالی که مبارزه با برده از ایالات متحده” تحریک طالبان پاکستان گفت.

حقانی محرم نزدیک قاری Saifullah Peshawari نیز کشته در درگیری صورت گرفت که در داخل افغانستان در یک “ماموریت” یک رهبر ارشد طالبان به خبرگزاری فرانسه گفت.

نیروهای امنیتی افغان کاهش یافته است به نظر و آن را بلافاصله روشن نیست که چه نوع از ماموریت حقانی ممکن است در.

حقانی نمی شد تصور می شود مربوط به شبکه حقانی که آن هم وابسته به طالبان.

“حقانی همچنین نویسنده چندین کتاب در موضوعات مختلف شناخته شده است برای دادن یک پاسخ در خور به اصطلاح مشعل دموکراسی” تحریک طالبان پاکستان گفت: در آن بیانیه است.

به “تحریک طالبان پاکستان حل برای حمل به جلو ماموریت خالد حقانی … ما شده اند به گرفتن انتقام [کشتار] از رفقای ما در گذشته و ما انتقام آن [قتل]” این گروه اضافه شده است.

پاکستان شده است مبارزه وطنی شورش شبه نظامیان برای بیش از یک دهه با هزاران نفر از غیرنظامیان و نیروهای امنیتی استقبال از شهادت در افراطی حملات به خصوص پس از تحریک طالبان پاکستان شروع مبارزات انتخاباتی خود را از خشونت در سال 2007.

تحلیلگران اعتبار پاییز به حملات نظامی علیه طالبان در مناطق قبیله ای از وزیرستان شمالی و خیبر که در آن آنها مستقر و همچنین عملیات در این کشور بزرگترین شهر کراچی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de