کرالا باران: دولت مدیریت بحران مقام معظم زرد هشدار برای نه منطقه

توسط اکسپرس سرویس خبری

تریواندروم: تابستان دوش در دولت همه را به شتاب به عنوان کرالا دولت و مدیریت بحران سازمان صدا زرد هشدار در نه منطقه برای یکشنبه و دوشنبه به دنبال یک هشدار از جدا باران های سنگین. آب و هوا در مدل های صادر شده توسط هندی, مترولوژیکی گروه همچنین پیش بینی بارندگی متوسط در سراسر کشور به مدت چهار روز آینده.

هشدار بوده است صدا در کلم, Pathnamthitta, Alappuzha, Kottayam, ایدوککی, Ernakulam, Thrissur, پلککد و شرنور.

کرالا در حال حاضر دریافت 10 درصد بیش از حد باران تابستان از 1 مارس تا مه 14. در این دوره دولت ثبت 234.2 میلی متر بارندگی که در برابر نرمال از 213.7 mm.

Pathanamthitta و Kottayam منطقه را ثبت 60 و 55 درصد به ترتیب بیش از حد بارش در حالی که کسرگد منطقه ثبت شده یک کمبود بارندگی از 57 درصد است. در ضمن طوفان بهداشت حرفه ای ‘AMPHAN’ (تلفظ به عنوان UM-جناس) تشکیل بیش جنوب شرقی خلیج بنگال و کشورهای همسایه تشدید کرده است به شدید طوفان بهداشت حرفه ای در همان منطقه است.

آن را بسیار به احتمال زیاد به تشدید بیشتر به یک ‘بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای’ در طول 12 ساعت بعد است و انتظار می رود برای عبور از غرب بنگال و بنگلادش سواحل بین ساغر سلیمان (بنگال) و Hatiya سلیمان (بنگلادش) در طول بعد از ظهر و یا شب جمعه به عنوان یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای. هر چند کرالا نمی شد به طور مستقیم تحت تاثیر طوفان بهداشت حرفه ای, سازمان های مختلف در حال نظارت بر اگر بارندگی در کرالا شد سیکلون نفوذ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im