Kelly Ripa شده است Quarantining در کارائیب با خانواده اش

Kelly Ripa, شوهر, علامت گذاری consuelos, و سه بچه خود شده اند quarantining در کارائیب با هم برای چند ماه گذشته در طول شیوع کروناویروس.

گفتنی صفحه شش قطعه منتشر شده جمعه که 49 ساله میزبان “زنده با کلی و رایان” انجام شده است ABC در طول روز نشان می دهد بحث از او گرمسیری مخفی گاه در حالی که دوستان در حال ماندن در جای خود در منهتن.

خودی توضیح داد: این خانواده وارد شده بود در کارائیب و سپس سه روز بعد از آن تمام جهان تعطیل با توجه به همه گیر. (مرتبط: در اینجا اعضای کنگره خود Quarantining پس از ملاقات با فرد مبتلا به کروناویروس در CPAC)

Ripa توضیح داد: در طول یک ABC مجازی تاون هال چگونه آنها فقط تصمیم به ماندن بگیرید. (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

“ما در حال برنامه ریزی یک سفر برای خانواده ما و قرار بود آن را به تمام اعضای خانواده ما البته” روز میزبان به اشتراک گذاشته.

“و ما می رسند و سه روز بعد کل جهان را تغییر داد, واقعا, همه چیز تعطیل دولت تعطیل کشور ما تعطیل,” او اضافه شده است.

Ripa ادامه داد: “من از آنها بدم میاید به استفاده از کلمه ‘گیر’ اما ما بودند. ما تصمیم به ماندن که در آن ما شد.”

در حالی که او امیدوار بود و علامت گذاری به عنوان پدر و مادر می تواند در پیوستن به آنها را فقط با داشتن نشان می دهد برای انجام هر روز در طول همه گیر شده است “مزایای زیادی به یکدیگر را ما مشاهده مخاطب” او توضیح داد: در حالی که اشاره کرد که شرکت میزبان, Ryan Seacrest احساس همان.

“کلی است که یک سرباز خوب به عنوان او همیشه بوده است” این منبع توضیح داد. “این مهم است که به نگه داشتن کار — و آن را فوق العاده مهم و علامت گذاری به کمک به همه گیر امداد.”

همانطور که قبلا گزارش شده Ripa و “ریوردیل” ستاره بنا به گزارش اهدا $1 میلیون به تلاش های امدادی در شهر نیویورک در میان شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de