کلی آزبورن گفت که رابطه او با پدرش Ozzy Osbourne تنها بدست قوی تر از خود را تشخیص پارکینسون.

“هر کس عمل مانند روز قیامت است اما آن را نه” 35 ساله بازیگر با آینه انگلستان در یک قطعه منتشر شده سه شنبه. (مرتبط: تکان دهنده دلیل Ozzy Osbourne فقط به پایان رسید خود را امر)

“زندگی اتفاق می افتد و همه با آن برخورد می شود مجموعه ای متفاوت از کارت های آن بستگی دارد که چگونه شما آن را بازی,” او اضافه شده است.”ما را هر روز به عنوان آن می آید و او [Ozzy] در حال انجام است باور نکردنی است.” (مرتبط: Sharon Osbourne هنگامی که شکاف مچ دست او برای اثبات عشق خود را برای Ozzy)

آزبورن ادامه داد: “ما نمی توانست کردم بسیار نزدیک اما ما بود. این تنها چیزی است که ما باید برای مقابله با است.”

کلی و سپس باز کردن در مورد چگونه پدر او بود و برنامه ریزی برای حضور در جوایز اسکار روز یکشنبه اما به جای آن تصمیم گرفتند به خانه ماندن و خوردن کاری است.

“او در حال رفتن به می آیند اما پس از آن او بود” من نمی خواهم به لباس تا.'” رسانه ها و شخصیت توضیح داد. “او در خانه خوردن کاری بود و من فکر” من آرزو می کنم من می توانم اقامت شما در حال حاضر.'”

این همه می آید پس از “قطار دیوانه” hitmaker مشترک اخبار ماه گذشته که او تشخیص داده شده بود در سال 2019 با اختلال نورودژنراتيو خواستار آن را “دردناک و پر از بدبختی سال از زندگی من است.”

با توجه به فاکس نیوز گزارش:

این یک اختلال نورودژنراتيو است که به طور معمول توسعه به آرامی در طول سال اگر چه نه همه بيماران مبتلا هستند همان. آن می تواند باعث لرزش اندام سفتی راه رفتن و تعادل مسائل و همچنین کندی حرکت. وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای این بیماری اما بیماران می توانند به دنبال درمان از طریق داروهای مختلف و جراحی هر پارکینسون’s بنیاد.

شارون آزبورن, در آن زمان, مشترک, چگونه شوهر او مبتلا به پارکینسون 2 اما گفت که من به هیچ وجه یک “حکم اعدام است.”

“این PRKN 2,” شارون توضیح داد. “وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از پارکینسون آن را یک حکم اعدام توسط هر کشش از تخیل, اما آن را تحت تاثیر قرار برخی اعصاب در بدن شما است. و آن را — آن را مانند شما یک روز خوب یک روز خوب و یک روز واقعا بد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im