Kejriwal, نکات, در, رفتن ملی با توسعه مدل

بیان اخبار سرویس

دهلی: دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, روز یکشنبه خود تأکید سیاست های توسعه پس از ادای سوگند رئیس دفتر و پنهان کاری در این آلاینده Ramlila میدان. “ما در سیاست بهتر مدارس, بیمارستان ها, ارزان منبع تغذیه 24 x 7, آب, جاده های زنان امنیت و ساخت دولت فساد ، این نام تجاری جدید از سیاست است که در حال حاضر در حال صحبت در سراسر کشور است. این کمک خواهد کرد که ایجاد هند از قرن 21” Kejriwal گفت: اشاره در برنامه برای رفتن ملی با توسعه مدل.

دهلی نو Lt فرماندار آنیل Baijal استقبال AAP convenor, Arvind Kejriwal پس از او در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری در Ramlila میدان در یکشنبه | پروین Negi

Kejriwal را Aam Aadmi Party (AAP) در حال حاضر اعلام کرد قصد خود را برای مبارزه با هر محلی از بدن نظرسنجی در سراسر کشور. همچنین امید به گردش کنترل از شهرداری شرکت در دهلی نو از BJP. رهبران حزب از سراسر کشور جمع آوری و در سانتی متر محل اقامت در شب به عمد بر گسترش AAP ملی رد پای. تکان دادن Tricolour و حمل پلاکارد هزاران نفر جمع شده بودند در یاد زمین به گرفتن یک نگاه اجمالی از Kejriwal که غلبه وظیفه و گل لغزش در مجمع انتخابات هفته گذشته چیدن 62 کرسی در 70-عضو خانه.

در مقابل به برگزاری مراسم تحلیف در سال 2015 Kejriwal این زمان صحبت در مورد در نظر گرفتن همه همراه برای توسعه دهلی نو و آمرزنده مخالفان برای تیز آن زبان در اجرا به انتخابات است. “من را ببخش من همه مخالفان خود را در برابر سخنان من است. من می خواهم به هر کس همراه است. من نمی خواهد به تنهایی کار می کنند اما با همه شما” گفت: Kejriwal. “من هرگز تبعیض علیه آنها در پنج سال گذشته است. من برای همه و هرگز تبعیض علیه افرادی که رای نداده اند برای من.”
این یک AAP-تنها نشان می دهد که هیچ مخالفت biggies دعوت شدند.

اما BJP MLA از Rohini Vijendra Gupta حاضر بود. با توجه به منابع AAP نمی خواهید آن را تبدیل به یک مخالف وحدت رویداد پس از آن را ساخته اند این پیام مبارز به جای لحن مثبت حزب در نظر گرفته شده اند. که استراتژی منعکس شد در Kejriwal به دنبال PM نارندرا نعمت برای صاف حکومت. PM متقابلا با گسترش بهترین آرزوهای خود را برای پربار تصدی. Kejriwal تشکر مودی افزود: “ما در حال حاضر باید با هم کار کنند و نسبت به ساخت Delhi شهرستان از غرور و افتخار برای همه سرخپوستان.”

‘Dilli ke Nirmatas’ با غرور متورم در روز بزرگ

“من غرق هستم و احساس بسیار افتخار می کنم که من رو دعوت به برگزاری مراسم تحلیف رئیس وزیر. من واقعا ممنون هستم به صورت کل آموزش جامعه گفت:” هیجان زده مانو Gulati است که یک معلم در Sarvodaya Kanya Vidyalaya. توسعه در زمینه آموزش و پرورش بوده است یکی از بزرگترین انتخاباتی تخته استفاده می شود, Arvind Kejriwal, در حالی که مبارزات انتخاباتی برای انتخابات مجلس. در حال حاضر اتصال با lakhs از معلمان و پدر و مادر به نظر می رسد به کار کرده اند به نفع Kejriwal ،

Gulati که متولد شد و به ارمغان آورد تا در دهلی نو آغاز زندگی حرفه ای خود را در سال 2004. به طور مشابه, Nidhi گوپتا مترو خلبان برای 10 سال گذشته که graced مناسبت به عنوان مهمان ویژه تحت Dilli Ke Nirmata گفت: “این یک فرصت از یک عمر برای من دولت دهلی نو به ارمغان آورده است در بسیاری از تغییرات در بخش آموزش و پرورش و تمرکز بر حصول اطمینان از ایمنی از زنان که به من گفت:” گوپتا.

دولت دهلی نو بود قادر به انجام بسیاری از اضافه کردن اتوبوس جدید در دوره پیشین است اما از نظر زنان بهبود ایمنی Kejriwal, معرفی, اتوبوس, مارشال در اتوبوس قبلی مانیفست وعده. “این یک افتخار برای من به نمایندگی از اتوبوس مارشال در این رویداد است. دهلی دولت به من داده است مقدار زیادی از توجه. من تحت تاثیر جدی تلاش ساخته شده توسط AAP دولت نسبت به زنان ایمنی” گفت: Arun Kumar, خوشه, اتوبوس, مارشال. کومار که در سال گذشته ساخته شده در اخبار برای صرفه جویی در شش سال از ربوده شده توسط یک مرد در Dhalua کوان منطقه, اما درخواست, اتوبوس, marshalls بود سلاح های ارائه شده برای محافظت از خود در مواقع خطر در اتوبوس.

“این یک روز خوب برای ما است. ما باید با ما 50 مهمانان ویژه به عنوان “Dilli Ke Nirmata’. دهلی نو است نه ایجاد شده توسط ما و یا سیاستمداران یا احزاب است. دهلی نو دهلی نو به دلیل, معلمان, دانش آموزان, پزشکان, خودرو, رانندگان ریکشا pullers بازرگانان و معماران… من خوشحال هستم که ما یک مترو خلبان Nidhi گوپتا با ما. ما اتوبوس مارشال Arun Kumar که نجات یک دختر از ربوده شده توسط خطر زندگی خود را. دهلی است که اجرای همه این Nirmatas” گفت: Kejriwal در سخنرانی خود. این مهمانان ویژه, ویژه, مدرسه, معلمان, دانش آموزان, کشاورزان, anganwadi کارگران و فعالان اجتماعی همسران از کشته پرسنل خدمات و آتش مبارزان PWD مهندسین داروسازان خودرو رانندگان و کارگران بهداشت در میان دیگران.

رای به نفع زنان ایمنی: DU دانشجو
برای Afreen خان یک دانشگاه دهلی دانشجویی که در اوایل از شرق دهلی نو برای حضور در تحلیف در دهلی نو سانتی متر Arvind Kejriwal روز یکشنبه یکی از بهترین بخش هایی از سخنرانی خود بود که او با اشاره به مسئله زنان را به ایمنی. Kejriwal که در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری از دهلی نو برای سومین بار پی در پی زمان گفت که “جدید سیاست” است که در مورد کار ساختمان مدارس, round-the-clock برق و ایمنی در میان مسائل دیگر. “من رای دادند در این انتخابات فکر کردن در مورد زنان, ایمنی” Afreen گفت.

‘هدف برای تکمیل کار در انتظار به زودی’

در عرض چند ساعت پس از ادای سوگند, اجتماعی, وزیر رفاه راجندرا رفیق Gautam رسیده دفتر خود در دهلی نو دبیرخانه و از سر کار می کنند. گوتام برنده صندلی خود را از Seemapuri برای بار دوم. “هدف من برای تکمیل تمام در انتظار کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به نفع مردم است. من سپاسگزار به Arvind Kejriwal که انتخاب من به عنوان یک وزیر کابینه و به من فرصت دیگری گفت:” رفاه اجتماعی وزیر پس از پیوستن به.

‘همه چیز گرانبها در زندگی می آیند به صورت رایگان’

سانتی متر Kejriwal در سخنرانی خود اظهار داشت که همه چیزهای خوب در جهان به صورت رایگان می آیند و که عشق خود را برای مردم دهلی رایگان است. “آنها گفتند: Kejriwal است که همه چیز رایگان است, اما من می خواهم بگویم که همه چیز با ارزش در جهان رایگان است. عشق است که یک مادر برای فرزند او ارزش و بها, این واقعیت است که یک پدر می ماند گرسنه به تحمل یک آینده خوب برای کودک خود را بی بها است. Shravan کومار در خدمت پدر و مادر خود را با همه ممکن است خود را. Kejriwal خود را Shravan کومار گفت:” سانتی متر است.

تمام 6 وزیران ممکن است حفظ پرتفوی
همراه با Kejriwal, تمام شش وزیران در خروجی دولت در زمان سوگند خود دفتر و پنهان کاری. در حالی که این مجموعه هنوز به طور رسمی اعلام کرد منابع گفت: آنها به احتمال زیاد برای حفظ پست های مربوطه خود را. AAP دعوت حدود 50 عادی و درمان آنها را به عنوان مهمان افتخاری, با کرسی در افتا

AAP chalks از طرح ملی
آماده برای برداشتن گام بزرگ بعدی ارشد AAP رهبران جلسه با تمام متحده در اتهام به کار بر روی یک ملی طرح توسعه. Gopal Rai اطلاع داد که سه نقطه برنامه عمل تحت عنوان “عضویت AAP برای ملت سازی” کمپین فرموله شده است. از 23 فوریه تا مارس 23, ‘Rashtra Nirman’ کمپین راه اندازی خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر