نگه داشتن چشم در اطلاعات: بصری به چالش کشیده Hemant Gauniya با استفاده از RTI به کمک مضطرب

بیان اخبار سرویس

UTTARAKHAND: Hemant Gauniya ساکن Uttarakand را Halwani بود فقط 33 زمانی که او از دست داده و بینایی خود را در یک حادثه در سال 2008. با کمی امید گرفتن چشم انداز خود را به عقب Gauniya تصمیم گرفته بود خود را پایان زندگی اش بود و یک روز مخفیانه از طریق backdoor یک Chandigarh مبتنی بر بیمارستان جایی که او تحت درمان است. او راه می رفت در سراسر جاده حتی به عنوان وسایل نقلیه whizzed گذشته است. تماس با آن سرنوشت خود را, اما Gauniya موفق به عبور از جاده آسیبی نرساند این زمان.

این حادثه تغییر Gauniya درک نسبت به زندگی خود را — تجلی زده خود را آگاهانه و او تصمیم گرفت به اختصاص بقیه عمر خود را به سمت فعالیت های اجتماعی. امروز 45 ساله Gauniya برجسته حق دسترسی به اطلاعات (RTI) فعال در Uttarakhand.

“پچ که از بزرگراه بود بدنام برای تصادفات منجر به مرگ. من از عبور جاده ها آسیبی نرساند با تقریبا صفر دید. من دوباره متولد شد در آن روز. من معتقدم که این یک شانس دوم از خداوند متعال می گوید:” Gauniya یک کارمند دولت در وزارت امور خارجه, وزارت آموزش و پرورش.

در طول سال به طور منظم با درمان Gauniya بینایی را به تدریج بهبود — با تنها 40 درصد دید. آن را به اندازه کافی برای Gauniya برای شروع یک زندگی جدید است. از سال 2012 او ثبت شده است بیش از 29,000 RTI برنامه بالا بردن مسائل از حقوق حیوانات به اشتغال به امکانات بهداشتی است.

در سال گذشته Gauniya ادعا کرد که 13,187 نفر را در نه سال گذشته در Dr Susheela Tiwari دولت بیمارستان هلدونی. این اعداد و ارقام نشان داد در یک RTI ثبت شده توسط او. Prema Joshi, 32 ساکن Almora, گفت شوهرش استفاده می شود به سوء استفاده از او و بعد از آن سمت چپ او.

Gauniya آمده بود به جلو برای کمک به او. “من پرتاب شد در خارج از خانه چهار سال پیش با من سه ساله دختر. Hemant bhaiya کردم به دانستن در مورد آن و مبارزه من نبرد قانونی می گوید:” Prema که در حال کار به عنوان یک راهنما در محلی مدرسه خصوصی. دیوان سینگ یکی از Bhimtal منطقه در Nainital منطقه ارائه شد مالی و دیگر دستیاران توسط Guaniya پس از او تا به حال ملاقات با یک تصادف جدی.

“Hemant جی تا به حال مرتب دستیاران پزشکی از دولت کالج پزشکی در هلدونی. یک میله قرار داده شد به پای من و من قادر به راه رفتن در حال حاضر می گوید:” سینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im