نگه داشتن خود را امن با این تخفیف ماسک صابون تصفیه کننده هوا و بیشتر

هنوز هم نیاز به یک ماسک صورت یا ضد عفونی کننده دست برای ترک خانه ؟ در اینجا برخی از بهترین گزینه های:

دو-لا بیانیه ماسک صورت: 2-بسته – $17.99

این گرم و نرم و در عین حال تنفس ماسک صورت متناسب به راحتی در اطراف خود گوش و مناسب برای سفر, به, بازار, بانک, و هر جای دیگری. و به لطف و دارای گونه های برامده یک بوش با این مضمون که “خوب شما ؟” شما می توانید می گویند مقدار زیادی تا کنون که بدون افشای چهره خود را.

دریافت دو بسته در 40 ٪ off برای $17.99.

2. ماسک صورت حفاظت لوازم جانبی – $14.99

این غیر سمی سیلیکون محافظ نگه داشتن گوش خود را از تبدیل شدن به تحریک پس از به پوشیدن ماسک محافظ برای ساعت های طولانی در یک زمان. آنها فوق العاده سبک و آسان به لغزش و فقط در مورد هر ماسک صورت وجود دارد.

دریافت شش گوش محافظ در رنگ های مختلف فقط برای $15 دلار است.

3. RevoClean® 4-در-1 مته قلم مو برای تمیز کردن کیت: 2-بسته – $24.99

این 4-در-1 برق برس تمیز کردن کیت تضمین می کند هر گوشه و مخفیگاه در خانه خود باقی می ماند جوانه ها-رایگان — حتی کسانی که بی دست و پا نقاط در کنار توالت خود را! به سادگی پاپ هر یک از کیت همه کاره برس سر خود را مته برقی و تمیز فقط در مورد هر سطح از جمله چوب, مبلمان, کانتر, کوره, دوش, و بیشتر.

دریافت پویا 4-در-1 مته قلم مو برای تمیز کردن کیت 2-بسته توسط RevoClean® برای تخفیف نرخ دلار 25 دلار است.

4. Whitewing ژل ضد عفونی کننده دست: 4-بسته – $15.99

دست خود را یک زمین پرورش برای باکتری های خطرناک و میکروب ها — فقط با یک انگشت به چهره و آن را بیش از همه. اما با یکی از این دستی مطابق با شگفتی در کیف پول خود را در ماشین یا کیف شما می توانید خلاص شدن از شر خود را از دست 99.9% مشترک میکروب ها. و نگران نباشید آنها را ترک نخواهد دستان خود احساس چسبنده مانند دیگر دست عفونی وجود دارد.

دریافت 4-بسته Whitewing ژل ضد عفونی کننده دست در 20 ٪ فقط برای $15.99.

5. 59S® UV-C به رهبری نور استریل گرز – $99.99

از حوله و رو به کانتر و غرق این نماتد گرز با استفاده از قدرت نور چراغ به کشتن 99.9 درصد از میکروب ها است که در راه خود را تنها در سه دقیقه. اگر شما به دنبال یک ماده شیمیایی-رایگان مطابق با اصول بهداشتی جایگزین این ابزار راه رفتن است به خصوص از آنجا که شما می توانید ظاهر آن را به کیف پول خود را و آن را فقط در مورد هر نقطه.

این 59S® UV-C به رهبری نور استریل گرز است که نزدیک به 30 ٪ off فقط $99.99.

6. Bebcare هوایی هوشمند تصفیه با H11 سازمان حفاظت محیط زیست Virus فیلتر – $178.95

با تشکر از این تلفن همراه هوا-تصفیه انقلابی H11 سازمان حفاظت محیط زیست-فیلتر کربن هوا تنفس شما — که آیا آن را در سوپر مارکت و یا در خط در بانک خواهد بود 99.97% رایگان از مضر موجود در هوا ذرات تا 0.3 میکرون یا بزرگتر. به سادگی اتصال ابزار به همراه آن Bebcare برنامه فوری برای اطلاعات در مورد کیفیت هوا در اطراف و در صورتی که به اندازه کافی آن را نیز دو برابر به عنوان مینی ماشین نور و لالایی ساز برای آنهایی که کمی.

دریافت Bebcare هوایی هوشمند تصفیه با H11 سازمان حفاظت محیط زیست Virus فیلتر در 30 ٪ off برای تنها $178.95.

7. درخشش و تمیز® 1L ضد عفونی کننده دست ژل $40.49

این روزها وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد از ضد عفونی کننده دست به ویژه هنگامی که شما یک خانواده کامل را برای محافظت از. به جای بردن خود پلاستیکی استفاده با تن از بطری کوچک استفاده از این بطری یک لیتری برای دوباره پر کردن تلفن همراه خود را عرضه. و پس از آن جان چشمگیر 99.9 درصد از میکروب ها فقط در 15 ثانیه آن را به برخی از بهترین چیز شما می توانید در بازار است.

فقط $40.49 این 2-بسته درخشش و تمیز® 1L ضد عفونی کننده دست ژل در مجموع سرقت.

8. شفا دهنده آزمایشگاه ضد عفونی کننده دست ژل: 4-بسته – $24.99

اگر دست شما احساس مانند کاغذ سنباده با تشکر از همه ضد عفونی کننده دست شما شده است با استفاده از این مرطوب کننده ضد عفونی کننده دست است و پاسخ به نماز خود را. آن مورد تایید FDA فرمول 99.9 ٪ از میکروب های مضر و باکتری ها همه در حالی که نگه داشتن دست های خود را صاف و ابریشمی.

فقط $24.99 شما صرفه جویی 10% تخفیف برای یک بسته از چهار نفر از شفا دهنده آزمایشگاه ضد عفونی کننده دست ژل.

9. ایمن ماندن بدون لمس کارابین ابزار – $14.99

با بیشتر میکروب ها بر روی یک دکمه آسانسور از صندلی توالت, شما باید به انجام همه چیز را در قدرت خود را به نگه داشتن انگشتان دست خود را دور از آنها. در این جاست که این ایمن ماندن بدون لمس کارابین ابزار می آید در دستی. خدمت به عنوان قلاب درب یک قلم الکترونیکی برای امضا یک دسته-دستگاه کشش و بیشتر این 5-در-1 مس گجت لمس همه چیز, بنابراین شما لازم نیست که.

دریافت اقامت امن بدون لمس کارابین ابزار برای نصف کردن فقط $15 دلار است.

10. غیر پزشکی-کتان – $10.99

اگر شما می خواهید برای انجام بخشی خود را در کاهش گسترش COVID-19 پوشیدن یک ماسک صورت هر روز یک اندازه گیری ایمنی که باید تبدیل به بخشی از زندگی روزمره خود را. و گفته شده که ماسک خود را باید به عنوان راحت به عنوان یک جفت از sweatpants مثل این قابل استفاده مجدد پنبه ماسک.

دریافت یک بسته از چهار غیر پزشکی پنبه ماسک فقط برای $10.99 45 درصد کردن قیمت به طور منظم.

11. 59S® UV-C به رهبری نور عقیم سازی جعبه – $67.99

گوشی های هوشمند خود است که یکی از کثیف ترین چیزهایی که لمس می کنی هر روز و شانس هستند شما در حال تمیز کردن آن را تا آنجا که شما باید. به جای افشای خودتان را به مواد شیمیایی خشن, پاپ, گوشی خود را به این UV-C به رهبری نور عقیم سازی جعبه است که دارای طول موج پوشش در 260nm به 280nm, نحو میکروب ها و باکتری ها تنها در سه دقیقه کوتاه. شما می توانید با قرار دادن اقلام روزمره مانند earbuds, عینک آفتابی, طلا و جواهر و بیشتر در جوانه-قتل جعبه.

دریافت 59S® UV-C به رهبری نور عقیم سازی جعبه فقط برای $67.99.

12. قابل استفاده مجدد چهره سرد پوشش / گردن گتر – $19.99

نگاه پرواز در حالی که شما با این قابل استفاده مجدد سرد با پوشش (با نام مستعار گردن گتر). پوشش بینی و دهان و گردن و این فوق العاده راحت ماسک مناسب برای پوشیدن روزمره و ساخته شده است از تنفس 4-پارچه.

دریافت قابل استفاده مجدد سرد با پوشش فقط برای $20 دلار.

توجه: شما هنوز هم باید به دنبال دیگر اقدامات حفاظتی به عنوان به خوبی و از نزدیک دنبال آخرین توصیه از مقامات بهداشت عمومی و CDC را به تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه چگونه این محصول باید مورد استفاده قرار گیرد.

13. 3-لا غیر پزشکی ماسک صورت – $12.99

محافظت از خود در برابر آلاینده های هوابرد که نامرئی به چشم غیر مسلح با سه لایه با کیفیت بالا, غیر بافته شده پارچه! ضد رطوبت قابل اعتماد فیلترینگ این ماسک می تواند نگه داشتن شما محافظت در حالی که شما انجام کارهای ضروری محافظت از شما را از میکروب ها و گرد و غبار و دود و گرده و بیشتر.

یک بسته 10 3 لا غیر پزشکی ماسک صورت فقط برای $12.99 در 50 ٪ تخفیف.

14. Gotek هوشمند رفع بوی بد یخچال – $99.99

با توجه به این که شما در حال آماده سازی وعده های غذایی اغلب در خانه بسیار مهم است که مواد غذایی خود را باقی می ماند تازه و امن برای تا زمانی که ممکن است. و با تشکر از این یخچال رفع بوی بد و ضدعفونی یخچال خود باقی می ماند امن از 96.2 درصد از باکتری ها دو برابر عمر مفید خود را از میوه ها و سبزیجات است. به علاوه آن را قابل شارژ کار می کند و برای 90 روز در یک زمان.

این Gotek هوشمند یخچال و رفع بوی بد در فروش است در حال حاضر فقط برای $99.99.

15. دماسنج مادون قرمز – $69.99

این که آیا شما با استفاده از آن را برای خودتان و یا دیگران نگه داشتن زبانه ها در درجه حرارت بدن می تواند کمک به سرعت گسترش Coronavirus. نه تنها این دماسنج مادون قرمز فوق العاده دقیق و قابل اعتماد, اما آن را نیز می توانید بخوانید درجه حرارت 2 تا 3 اینچ از صورت یک شخص و آن را بنابراین شما لازم نیست که برای آمدن به تماس با هر کسی.

دریافت دماسنج مادون قرمز فقط برای $69.99 بیش از نیمی از آن قیمت طبیعی است.

16. [PRE-ORDER] KN95 ماسک (10 بسته) – $49.99

وقتی که می آید به حفاظت جدی — هر دو برای شما و کسانی که در اطراف شما — این ماسک نا امید نیست. آنها از ویژگی های دوگانه ذرات لایه قادر به مسدود کردن 99.9% از ذرات می دم و 70 درصد از آنهایی که شما بازدم. و با آن راحت و بینی, کلیپ, شما می توانید یکی از این تمام طول روز حتی بدون توجه به آن است.

دریافت 10-بسته KN95 ماسک برای نصف کردن فقط $50 دلار.

توجه داشته باشید: این ماسک ها تست شده برای دیدار با استانداردهای چینی KN95. موثر تر از پارچه ماسک.

17. بسیار سبک وزن و Full-Face Shield: 10-بسته – $39.99

این سبک کامل چهره سپر برای حفاظت به کارگران ضروری در فروشگاه های مواد غذایی, بانک رستوران ها ، حفاظت از صورت خود را از دود قطرات و گرد و غبار قابل تنظیم این ماسک ساخته شده از پلاستیک PET در حال پوشیدن راحت و آسان برای تمیز کردن بین استفاده می کند. و برای حداکثر حفاظت شما هنوز هم می تواند به راحتی در پوشیدن منظم ماسک صورت زیر سپر.

فقط برای $39.99 شما می توانید یک بسته 10 سبک کامل چهره سپر.

توجه: در صورت سپر نه به معنای تابع به عنوان اصلی حفاظت تنفسی و باید همزمان با پزشکی ،

18. اجتماعی فاصله مطابق با اصول بهداشتی بسته نرم افزاری (Super Pack) – $69.99

نجات خود را شکار کنید و تمام اجتماعی خود فاصله ملزومات در یک سقوط کرد از بین بردن! کامل با 10 ماسک صورت و دو دست کوچک عفونی 40 سحر و جادو حوله که گسترش با آب UV-استریل بار دو ضد عفونی کننده میله و دو امن Touch N Go کلید است که شما را از دست زدن به جوانه زده سطوح مانند دکمه های آسانسور درب دستگیره و بیشتر این بسته نرم افزاری است که همه شما نیاز دارید!

دریافت همه موارد اجتماعی فاصله مطابق با اصول بهداشتی بسته نرم افزاری فقط برای $69.99 — که بیش از 50 ٪ خاموش!

19. Fohm کاغذ توالت فوم و تلگراف مجموعه – $59.99

گرفتگی لوله های خود را هستند چیزی از گذشته به لطف این بازی در حال تغییر مایع پاک کننده است که باعث می شود فقط در مورد هر کاغذ توالت کاملا flushable. ویژه در Buzzfeed, New York, مجله و بیشتر این touchless تلگراف جایگزین پوند از دستمال مرطوب و مرطوب و برگ شما احساس جیر جیر تمیز در روند.

دریافت دوستدار محیط زیست Fohm کاغذ توالت فوم و تلگراف مجموعه در 25 ٪ تخفیف فقط برای $59.99.

20. پنبه ماسک صورت با سرگرم کننده چاپ: 4-بسته – $19.99

اگر شما به پوشیدن صورت-ماسک روی, روزانه, شما همچنین ممکن است به نگاه خوب در حالی که شما آن را انجام دهید! این سرگرم کننده پنبه ماسک صورت به رخ کشیدن چشم نواز چاپ در آرایه ای از رنگ اجازه دادن به شما در محافظت از خودتان را بدون به خطر انداختن ، ساخته شده از حق بیمه پنبه این ماسک صورت فوق العاده راحت برای پوشیدن دارم و انجام می شود در اطراف کیف پول خود را در کوله پشتی یا جیب خود را با سهولت.

دریافت 4 بسته از این چاپ شده پنبه ماسک صورت برای تنها $20 دلار پایین از $40.

21. ROCKUBOT: استریل ربات (موسیقی بازی Version) – $129

نه تنها این تکنولوژی بالا تعجب کشتن 99.9 درصد از میکروب ها بر روی سطوح مانند چادر شب رختخواب کانتر کابینت آشپزخانه و بیشتر آن نیز دارای قابلیت شارژ بی سیم از طریق تلفن و دارای یک حالت بلوتوث برای پخش آهنگ های مورد علاقه شما. اگر شما به دنبال یک راه عالی برای ضد عفونی کردن خانه خود را بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر, این قطعا راه رفتن است.

این نماتد ROCKUBOT در حال حاضر با تخفیف فقط به $129 دلار است.

22. Envion EA150 هپا 3-در-1 رومیزی تصفیه کننده هوا – $76.99

تنفس در هوای پاک است مهم تر از همیشه این روزها. و با تشکر از این رومیزی تصفیه کننده هوا است که ویژگی های هر دو فیلتر هپا و کربن/VOC فیلتر هوا خود را پاک می تواند از قالب های گرد و غبار و گرده و دود و دیگر مخرب آلرژن. این Envion EA150 بزرگ برای خانه با حیوانات خانگی و بی سر و صدا عمل بنابراین شما حتی می توانید آن را اجرا کنید در حالی که شما خواب.

این Envion EA150 هپا 3-در-1 رومیزی تصفیه کننده هوا است فقط $76.99 برای مدت زمان محدود.

23. UV-C مسواک دارنده & استريلايزر – $27.99

مسواک خود را یک زمین پرورش برای میکروب, حتی اگر آن را فقط چند هفته است که چرا از آن بسیار مهم است برای تمیز نگه داشتن آن. این دارنده مسواک و ضدعفونی کننده با استفاده از نور UV برای کشتن 99.99 درصد از میکروب ها و باکتری ها در کمین خود را مسواک و مناسب می تواند تا چهار نفر از آنها در یک زمان و آن را مفید برای تمام افراد خانواده.

UV-C مسواک دارنده & استريلايزر در حال حاضر 67 درصد ساخت آن فقط $28 دلار است.

24. آلرژی Pro 200 دستگاه تصفیه هوا با فیلتر هپا – $109.99

اطمینان خود را در محیط زیست باقی می ماند آلرژن رایگان با این تصفیه کننده هوا است که ویژگی های آرزو فیلتر هپا. قادر به گرفتن 99.97 درصد از آلاینده های خطرناک مانند حیوان خانگی شوره اسپور کپک و دود شما می توانید بقیه مطمئن هوا تنفس شما امن و پاک به عنوان می تواند باشد. و با طراحی براق و آرام عمل باعث می شود علاوه بر بزرگ به هر خانه یا دفتر.

دریافت آلرژی Pro 200 دستگاه تصفیه هوا با فیلتر هپا فقط برای $109.99.

25. SafeFinger ضد میکروبی برنج Keychain تماس ابزار – $19.99

میکروب ها بر روی سطوح تا 72 ساعت است که به معنی دست زدن به چیزهایی مانند دکمه های آسانسور درب دستگیره و دستگاه خودپرداز دکمه می تواند گسترش بیماری های فوق العاده به سرعت. محافظت از خودتان را با استفاده از SafeFInger ابزار است که می تواند به جلو و دستگیره و دکمه را فشار دهید و حتی نام خود را به صورت الکترونیکی در حالی که کشتن میکروب ها به لطف برنج ساخت.

دریافت SafeFinger ضد میکروبی برنج Keychain لمسی ابزار فقط برای $20 دلار پایین از $30.

26. قابل شستشو 3D ماسک: 10-بسته – $39.99

با درجه حرارت گرم کردن شما ممکن است بخواهید یک ماسک که کمی راحت تر. این ماسک طراحی شده است که نرم و تنفس بنابراین شما می توانید اقامت راحت و محافظت شده است.

این قابل شستشو 3D ماسک آمده در بسته های 10 فقط برای $39.99.

27. بدون لمس بهداشتی ابزار: Go Contact-Less در دکمه ها و دستگیره – $14.99

اگر با پوشیدن دستکش در تمام طول روز چیزی که شما نمی اجازه دهید این هیچ لمسی بهداشتی ابزار انجام تمام فشار دادن و کشیدن و هل دادن کار برای شما! فوق العاده با دوام و جمع و جور در اندازه این ابزار کوچک می توانید با فشار دکمه و جلو باز کردن درب بدون شما هرگز نیاز به لمس یک چیز با دست برهنه خود را.

دریافت بدون لمس بهداشتی ابزار برای 40 ٪ خاموش در تنها $14.99.

28. پلی استر ماسک صورت: 5-بسته – $21.99

این براق facemasks مناسب برای حفاظت از خود در طول کارهای ضروری در حالی که هنوز تا حدودی شیک. ساخته شده از 95% پلی استر و 5 ٪ اسپندکس, این ماسک متناسب با طیف گسترده ای از اشکال صورت و مناسب محکم در برابر پوست خود را بنابراین شما می توانید جلوگیری از خطرناک هوابرد میکروب ها و تنفس آسان است.

5-بسته از پلی استر ماسک صورت فقط $21.99 از 50 دلار برای یک مدت زمان محدود.

29. خودکار و…) و کف صابون تلگراف – $19.95

فقط به خاطر صابون از آن بیرون می آید به این معنا نیست soap dispensers نمی انتقال میکروب بر روی دست های خود را هنگامی که شما آنها را فشار دهید. اما با یک تلگراف مثل این یکی که ویژگی های مادون قرمز القاء طراحی آن می توانید حس خود را از دست و توزیع صابون به آن بدون نیاز به لمس یک چیز واحد کاهش شانس شما انتقال میکروب های مضر.

خودکار و…) و کف صابون تلگراف فقط $19.95 قیمت از $30 دلار است.

30. SensiFresh دارنده مسواک – $22.99

دیگر خود را مسواک موی ماندن بیشتر احتمال دارد شما در پیدا کردن باکتری های خطرناک زندگی در آن است. اما با SensiFresh مسواک دارنده مسواک ذخیره می شود وارونه برای بهینه از خشک شدن آن جلوگیری از عبور آلوده با موارد دیگر حمام در این فرآیند است.

دریافت SensiFresh مسواک دارنده فقط برای $22.99 قیمت در بیش از 20 ٪ خاموش.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

بیشتر از The Daily Caller, فروشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im