رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخلیه یکشنبه در CBS کاخ سفید خبرنگار Weijia جیانگ گفتن او در یک نقطه به “نگه داشتن صدای خود را پایین.”

جیانگ فشرده رئیس جمهور چندین بار در پاسخ به کروناویروس همه گیر آن را به عنوان گسترش به ایالات متحده است. (مربوط به: ‘من قصد دارم به ترک’: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برایان Karem یک Showboat,’ تهدید به پیاده روی در خارج از Coronavirus جلسه)

تماشا کنید:

“من یک سوال در مورد چیزی به شما گفت:,” جیانگ آغاز شد, مرجع مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد سازمان بهداشت جهانی است. “شما عصبانی بودند از آنجا که اطلاعات در مورد این ویروس شده اند باید گفت: به ما زودتر و هر چه زودتر. مردم می دانستند آن بود در آینده و مردم نمی خواهند به بحث در مورد آن. بسیاری از آمریکایی ها می گویند همان چیزی که در مورد شما باید به آنها هشدار داد که ویروس بود با گسترش مانند آتش سوزی از طریق فوریه به جای برگزاری تظاهرات با هزاران نفر از مردم. چرا باید اجتماعی فاصله تا مارس 16?”

“شما که هستید؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید.

“من Weijia جیانگ با CBS اخبار” جیانگ پاسخ داد.

“اگر شما نگاهی به آنچه من در نظر برش یا ممنوعیت های چین در آینده —” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

جیانگ قطع کرد: “اتباع چینی. اما نه آمریکایی ها که آنها نیز در آینده از چین —”

“فقط استراحت. ما آن را قطع و خاموش” مغلوب ساختن پیشی جستن قطع شود. “مردم شگفت زده شدند. همه شگفت زده شد که من آن را انجام داد. 21 نفر در اتاق همه در برابر آن ، دکتر Fauci گفت: من تا به حال انجام نشده است که شاید ده ها هزار نفر ممکن است خیلی بیشتر از آن مردم اند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به توجه داشته باشید که به عنوان مهر لنگر Bret Baier تا به حال گزارش coronavirus بود و نه حتی ذکر شده در دموکراتیک اولیه بحث که برگزار شد در لاس وگاس در ماه فوریه است.

“و زمانی که شما صادر ممنوعیت این ویروس در حال حاضر در اینجا” جیانگ اعتراض کردند.

“شما می دانید که چگونه بسیاری از مردم وقتی من را صادر کرد بان کی مون — چگونه بسیاری از موارد ویروس در ایالات متحده آمریکا? آیا می دانید تعداد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته و جیانگ شروع به پاسخ دادن اما تهمت نگه داشته صحبت کردن. “به یاد داشته باشید من گفت: یک فرد است. چگونه بسیاری از موارد در اینجا وقتی که من صادر بان? شما باید برای انجام تحقیقات خود را.”

“من تحقیق من بود. در 23 مارس می گفت: شما این را می دانست که قرار بود به یک بیماری همه گیر” جیانگ فشرده دوباره.

“من آن را می دانم. هر کسی آن را می دانستند. آیا شما آماده ؟ چگونه بسیاری از موارد در ایالات متحده زمانی که من با بان? چگونه بسیاری از مردم کشته شده بود در ایالات متحده است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید.

“آیا شما تایید می کنید که شما نمی فکر می کنم این بود که به گسترش” جیانگ bawled.

“نگه دارید, صدای خود را پایین. چگونه بسیاری از مردم — من یک ممنوعیت جایی که من هستم بسته شدن کشور است. چگونه بسیاری از مردم کشته شده اند ؟ چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده است ؟ در عین حال من بسته تا کشور و به اعتقاد من وجود دارد, مرگ و میر, مرگ و میر صفر در آن زمان من بسته کردن کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند و اضافه میکند: “باید به شما می گویند با تشکر از شما برای قضاوت خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر ممنوعیت سفر از چین — با استثنا برای شهروندان آمریکایی در خارج از کشور — در ژانویه 31. اولین رسمی coronavirus مربوط به مرگ در ایالات متحده ثبت شده در ایالت واشنگتن در فوریه 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو