تو که رئیس عذر خواهی به صورت مداوم loadshedding در کراچی

K-برق ارشد اجرایی Moonis Alvi. — اخبار/فایل

کراچی: عذرخواهی به مردم برای ادامه loadshedding در شهرستان K-برق ارشد اجرایی Moonis Alvi گفت: اگر دولت به تصویب جدید 700MW نیروگاه در سال 2016 کراچی قدرت تامین شده اند بهتر است.

“در سال 2016 پروژه نیروگاه تا به حال یک مجموعه را با توجه به دلایل فنی” سخن گفت و توضیح داد که این ابزار قدرت شرکت خواسته شده بود به تمرکز بر روی تولید برق با استفاده از محلی نوع از زغال سنگ در حالی که “سیستم” طراحی شده برای استفاده از زغال سنگ وارداتی.

“در آن طول می کشد دو و نیم تا سه سال برای راه اندازی یک جدید نیروگاه Alvi اضافه شده است.

او گفت که با این وجود این شرکت سیستم بود “بهبود” در سه سال گذشته است.

با اذعان به گلایه از Karachiites او گفت که در واقع این شهر مواجه است طولانی مدت loadshedding به عنوان تقاضا برای قدرت “را افزایش می دهد” در فصل جاری.

“حتی معاف مناطق رو قطع برق” او اشاره کرد و اضافه کرد که این شرکت نیز دچار ضرر و زیان با توجه به loadshedding در مناطق معاف.

رئیس اجرایی گفت: با این حال که “گسل” باید در نظر گرفته شود loadshedding و بدون کاهش قدرت در محل مارس 20 و 28 ماه مه هنگامی که یک مستند در جای خود بود.

او گفت که با توجه به coronavirus بسیاری از خوانش متر انجام شد.

Alvi گفت که این شرکت از 1800 فیدر و 26,000 ترانسفورماتور نصب شده است. او گفت که موجود زیرساخت های سیم مسی است که جایگزین سراسر کشور با آلومینیوم سیم کشی و سیم مسی فروخته شد نشان داده شده در شرکت کتاب.

صحبت کردن در مورد اپراتورهای کابلی اعتصاب در برابر ابزار قدرت او ادعا کرد که این شرکت تا به حال نه هر برش کابل در آخرین 15-18 روز. این است که در تضاد کامل با ادعای اپراتورهای کابلی یک روز قبل از آن که در آن آنها گفت: کابل و سیم که در آن بودن “به طور مداوم” برش با ابزار قدرت.

ریختن نور را در تو که این عقب افتادگی Alvi گفت که سند و دولت فدرال بدهکار KE مبلغ Rs237 میلیارد در حالی که هیئت مدیره آب مجبور به پرداخت KE بیش از Rs30 میلیارد دلار است.

در ضمن صحبت کردن در مورد این شرکت وام او گفت که تو که بدهکار Rs160 میلیارد به چندین سازمان و که آن را به حال وام گرفته از Rs85 میلیارد دلار از بانک ها.

“K-برق فروش برق به ارزش Rs280 میلیارد دلار در سال 2019,” Alvi اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>