Kayleigh McEnany ریپ سی ان ان Chris Cuomo برای مصرف کمتر Safe نسخه از هیدروکسی کلروکین

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به نام سی ان ان لنگر Chris Cuomo شنبه تمسخر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای مصرف هیدروکسی کلروکین پس از کومو در زمان کمتر safe نسخه از این دارو برای coronavirus درمان است.

“شما تا به حال Chris Cuomo گفت: رئیس جمهور می داند که هیدروکسی کلروکین است که توسط علم او می داند که این پرچم توسط مردم خود و او با استفاده از آن” McEnany گفت: در روز چهارشنبه در کاخ سفید نشست خبری.

“کومو تمسخر رئیس جمهور برای این” اما “معلوم می شود که Chris Cuomo در زمان کمتر safe نسخه از آن را با نام گنه گنه که FDA حذف از بازار در سال 2006 به دلیل آن را به حال عوارض جانبی جدی از جمله مرگ است. بنابراین واقعا جالب اند که انتقاد از رئیس جمهور است.” (مرتبط: سی ان ان کومو مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از هیدروکسی کلروکین – یک نسخه از آن موجود در خود COVID-19 درمان)

کومو تشخیص داده شد با COVID-19 مارس 31. همسرش کریستینا فقه خود در پروتکل درمان در یک سری از مقالات برای سلامتی مجله به شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و مورد نوشت: چگونه یکی از داروهای شوهر او در زمان بود گنه گنه که هیدروکسی کلروکین آن است مصنوعی مشتق شده.

فروش غیر مصوب مارک گنه گنه ممنوع شد توسط FDA در سال 2007 با توجه به آن طرف منفی تاثیر می گذارد اگر چه از آن باقی مانده است به طور گسترده ای استفاده می شود برای درمان مالاریا.

در مقابل McEnany گفت: هیدروکسی کلروکین است که “مواد مخدر است که در استفاده از 65 سال برای لوپوس آرتریت و مالاریا. آن است که بسیار خوب مشخصات ایمنی.”

کریستینا کومو پست های وبلاگ نیز شامل چنین عجیب و غریب درمان به عنوان قرار دادن سفید کننده در bathwater و استفاده از یک “بدن شارژر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de