Kayleigh McEnany: لری Lightfoot و بیل د Blasio اند ‘کنترل از دست رفته’ از شهرستانها خود را

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در زمان هدف در چند رهبران دموکرات در طول یک شنبه در ظاهر “Hannity.”

McEnany ادعا کرد که چندین دموکراتیک فرمانداران — همراه با دموکراتیک شهرداران لری Lightfoot (شیکاگو) و بیل د Blasio (شهر نیویورک) — “از دست رفته” کنترل از مربوطه خود را در شهرها و ایالات متحده. (مربوط به: ‘آن را کاملا پوچ’: Kayleigh McEnany به نقل از تهمت و اتهام در برابر اسلحه Toting سنت لوئیس زن و شوهر)

تماشا کنید:

میزبان Sean Hannity معرفی McEnany گفت که او نمی حسادت کار خود را در حداقل. “من فکر نمی کنم شما می توانید به من پرداخت پول به اندازه کافی برای انجام این کار است,” او گفت:.

Hannity در ادامه به مطرح کردن خشونت در تعدادی از شهرهای بزرگ — که برخی از آنها دیده می شود یک جریان ثابت از خشونت و ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید است. تمسخر دموکراتیک سیاتل شهردار جنی Durkan که پیشنهاد کرده بود به سی ان ان Chris Cuomo که خودمختار منطقه در شهر خود می تواند “تابستان عشق” Hannity استدلال کرد که بسیاری از شهرداران به نظر می رسد ترجیح می دهند فریاد در مغلوب ساختن پیشی جستن به حفاظت از شهروندان خود.

“من نمی فهمم که” او گفت:.

“که دقیقا حق” McEnany پاسخ داد. “شهردار لری Lightfoot شیکاگو از دست داده است کنترل از شهرستان خود را. بیل د Blasio از شهر نیویورک است کنترل خود را از دست شهر است. این دموکرات فرمانداران را از دست داده اند کنترل خود را از خیابان ها و وجود انسان است هزینه. ما نیاز به دانستن نام خود شان.” (مربوط به: ‘Dereliction وظیفه’: Kayleigh McEnany آتش در شیکاگو شهردار بیش از ‘کارن’ سخن گفتن)

“حداقل در میسوری شما تا به حال یک فرماندار که به رئيس جمهور آمد و گفت:” هی, من می خواهم فدرال کمک به هر آنچه که من می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که آنچه اتفاق افتاده است به افسانه Taliferro هرگز دوباره اتفاق می افتد,” McEnany به این نتیجه رسیدند. “این چیزی است که یک مسئول فرماندار می کند. اما در عوض شما باید متروک شهرداران و دموکرات خیابان و کودکان در حال مرگ است و آن را غیر قابل قبول و این رئیس جمهور همیشه ایستادن برای این کودکان و این چیزی است که من خیلی دوست دارم در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>