Katy Perry تماس به ‘نظر’, مذاکرات در مورد بارداری Coronavirus قرنطینه

Katy Perry به نام “نمایش” به بحث در مورد بارداری در طول coronavirus و اعتراف او را فقط با توجه به چیزهایی که “یک روز در یک زمان.”

“من چیزی برای مقایسه آن را به دلیل آن را به من پس بدیهی است که من فقط آن را یک روز در یک زمان” 35 ساله خواننده پاپ توضیح داد: به مگان مک کین روز چهارشنبه پس از تماس با به روز بحث نشان می دهد. نظرات اشاره شد توسط مجله بیلبورد. (مرتبط: جشن Anna Kendrick تولد با این فراموش نشدنی به نظر می رسد)

تماشا کنید:

“من گفت: من نماز هستم و شعار من به دنبال قدردانی در هر گوشه ای از زندگی من,” او اضافه شده است.” (مرتبط: Katy Perry فرو می ریزد و در طول ‘American Idol’ Auditions با توجه به نشت پروپان)

پری ادامه داد: “من فکر می کنم تمام جهان است رفتن را از طریق این عجیب و غریب از دست دادن یقین است. و بنابراین آن را مانند شما را مجبور به تسلیم در این زمان است که دشوار است برای من چون من دمدمی مزاجی کنترل.”

همانطور که قبلا گزارش “Dark Horse” خواننده با اعلام این خبر هیجان انگیز است که او و نامزد اورلاندو بلوم انتظار اولین فرزند خود را با هم زمانی که او کاهش یافته است این خبر در موزیک ویدیو برای او رسید: “هرگز فرسوده سفید است.”

در این ویدئو او نشان داد ضربت کودک خود را به اشتراک گذاشته و او خوشحال بود که او مجبور به نگه داشتن آن مخفی دیگر هیچ.

این زن و شوهر پس از به اشتراک گذاشته شده آنها در انتظار یک دختر کوچک اما هیچ اطلاعات دیگری که به تاریخ توجه کرده و در عین حال آشکار شده است.

پری و شکوفه شده اند دوستیابی پس از سال 2016 و اعلام کرد که آنها مشغول شد تاریخ و زمان آخرین فوریه. عروسی مجموعه بود به اتفاق می افتد در ماه ژوئن در تابستان امسال اما با توجه به coronavirus همه چیز را در خود نگه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de