کتی هیل ادعا می کند او را تقریبا به طور قطع ” است Coronavirus

سابق کالیفرنیا در کنگره کتی هیل ادعا شنبه که دکتر گفت که او “تقریبا به طور قطع” است قرارداد Coronavirus.

تپه استعفا داد و در ماه نوامبر گذشته پس از, عکس های برهنه از یک زن کارمند به بیرون درز شد به رسانه ها. او قبلا نشان داده کالیفرنیا 25 منطقه و اولین آشکارا دوجنسي عضو کنگره است. (مربوط به: پیشین نوشته. کتی هیل می گوید: “Biphobia’ باعث استعفای او از کنگره)

“من تا به حال یک سرفه خشک و تنگی نفس و تب پس از شنبه” هیل نوشت: در یک توییت در روز دوشنبه. “پدر من پیدا کردم از شنبه بعد از ظهر که او می خواهم به صرف مقدار زیادی از زمان با یک نفر که تست مثبت برای COVID-19. من به پدرم اما من می توانست راه قبل از آن بیش از حد… ما هرگز نمی دانیم.”

اما هیل می گوید او نمی خواهد مگر اینکه آزمایش او است “بستری” از آنجا که او نمی آمد در تماس مستقیم با فردی که به این ویروس.

“من خوش شانس هستم. من جوان است. من احتمالا نمی خواهد بیش از حد بیمار و من می توانم اویختن در آپارتمان من برای دو هفته. اما دکتر به من گفت بله شما تقریبا قطعا آن را داشته باشد اما هیچ چیز به جز قرنطینه خودم & اگر این بدتر بود و من به معنای واقعی کلمه نمی تواند نفس به بیمارستان برود.”

هیل افزود: “بنابراین انتظار نداریم که یک آزمون بسته خود را در, لطفا نمی رفتن به بیمارستان مگر اینکه کاملا به و اجازه دهید این سوار چیز را با هم.”

با توجه به واشنگتن پست وجود داشته است برآورد 4,287 موارد Coronavirus در ایالات متحده منجر به 69 مرگ و میر. CDC در هفته گذشته برچسب global outbreak از COVID-19 به عنوان یک “بیماری همه گیر” و در نتیجه بسیاری از دولت ممنوعیت اجتماعات بزرگ و رستوران ها مجبور به تنها در خدمت takeout.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im