کیت میدلتون نشان می دهد آنچه زندگی است مانند Prince George, Charlotte, Louis

کیت میدلتون نشان می دهد آنچه زندگی است مانند Prince George, Charlotte, Louis. عکس: خودی

Prince William and Kate Middelton در حال گرفتن خلاق در طول مستند. با ترکیب فعالیت های سرگرم کننده را به زندگی روزانه خود زن و شوهر هستند قادر به ارائه کودکان خود را با یک تعادل مناسب بین کار و بازی.

به تازگی زن و شوهر نشسته طریق مصاحبه با بی بی سی صحبت کرد و در طول در مورد بهداشت روانی در طول مبارزات خود انزوا. در طول دوره مصاحبه دوشس باز کردن در مورد زندگی خود را در خانه با سه فرزند و چگونه “آن بوده است یو پی اس و پایین.”

او در این باره گفت: “جورج بسیار مسن تر از لوئیس است و همه چیز, اما آنها آگاه هستند [که همه چیز متفاوت هستند به دلیل COVID-19]” او گفت:. “و من همیشه تعجب و اگر چه شما نمی خواهید به آنها را بترساند و آن را بیش از حد طاقت فرسا من فکر می کنم آن است که مناسب به آن اذعان [گیر] در راه ساده و متناسب با سن راه است.”


کیت اعتراف کرد که حتی پس از مدارس بسته برای تعطیلات او هنوز مدرسه در منزل بچه های خود را. “کسی به من داد برخی از مشاوره بسیار خوب قبل از این [عید] تعطیلات به تناسب برخی از ساختار به نگه داشتن خیلی سخت روال” دوشس گفت. “همین را بگویم که کودکان ما در واقع نگه داشته و آن را از طریق رفتن تعطیلات. من احساس بسیار معنی.”

با مقدار فراوان استقامت بچه ها او را دارای ذخایر انرژی خود را به نظر می رسد بی حد و حصر. “کودکان باید مانند استقامت. من نمی دانم که چگونه صادقانه. شما دریافت می کنید به پایان روز و شما نوشتن یک لیست از تمام چیزهایی که شما انجام داده ایم در آن روز. شما سخت تن به تن, چادر, چادر دوباره, آشپز, پخت, شما به پایان روز. آنها تا به حال یک زمان دوست داشتنی. این شگفت انگیز است که چقدر شما می توانید خودرا برای امتحان اماده به یک روز که برای اطمینان حاصل کنید.”


حتی با این بیماری همه گیر چاشنی خانواده در سراسر جهان به انزوای اجتماعی, شاهزاده ویلیام و کیت هنوز هم تماس تصویری اعضای خانواده. اما با بچه ها در اطراف خانه پدر و مادر قادر به نگه داشتن خود را با تکنولوژی دنده دروغ گفتن در اطراف خانه. “آن را می شود کمی گیج کننده من قصد ندارم به دروغ. با دو سال شما را به تلفن دور. آن را بسیار گیج کننده برای همه آنها می گویند درست در زمان مناسب و بدون فشار دادن دکمه های اشتباه. اما آن را بزرگ و آن را به خوبی برای نگه داشتن در تماس با همه.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im