کیت میدلتون نشان می دهد او باارزش ترین تصویر از شاهزاده خانم شارلوت. عکس: townandcountrymag

کیت میدلتون مصاحبه اخیر خود با ارائه طرفداران با جزئیات بیشتر در معرض قرار گرفتن به زندگی سه فرزند شده است.

او همچنین به نظر می رسد که برنده بیش از قلب از طرفداران پس بیشتر از همیشه به دلیل ظاهر اخیر در یک قسمت پادکست برای مبارک مادر مبارک عزیزمبا نویسنده Giovanna فلچر.

دوشس کمبریج صحبت در مورد زندگی شخصی او در کنار برخی از هرگز قبل از شنیده می شود اطلاعات بیشتر در مورد سه فرزند شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی.

در یک بخش از مصاحبه کیت نشان داد یکی از دخترش ترین گرانبها و ارزشمند از تصاویر. تصویر در سوال ویژگی های دخترش خیزان در یک موقعیت جنین بوییدن یک گل استکانی ابی رنگ کاشته شده در زمین است.

کیت توضیح داد: “من این یک عکس از شارلوت بو کردن یک گل استکانی ابی رنگ و واقعا برای من آن لحظه بود که معنای زیادی برای من به عنوان یک پدر و مادر و من سعی می کنم هر روز برای قرار دادن لحظات بود که در, حتی اگر آنها کوچک و یا حتی اگر من وقت ندارم… اما که در یک دنیای ایده آل این است آنچه که من می خواهم به انجام است.”

دوشس دارای لحظه هایی از این نزدیک به قلب او و قدردانی اهمیت گذراندن وقت در خارج از منزل با اعضای خانواده. او در این باره گفت: “من به یاد داشته باشید که از دوران کودکی من—انجام کارهای ساده, رفتن برای پیاده روی با هم و این واقعا چیزی است که من سعی می کنم و با فرزندان من نیز به دلیل آن کاملا نوار دور تمام این عوارض در تمام فشارهای” کیت گفت.

این چیزی است که او به طور باور نکردنی در مورد پرشور. “من فکر می کنم آن را بسیار بزرگ برای سلامت جسمی و روانی و رفاه و تخمگذار آن پایه. این چنین عالی محیط زیست در واقع به صرف زمان در ساختمان کسانی که کیفیت روابط بدون حواس او را پرت از من به طبخ’ و ‘من به انجام این کار. و در واقع آن را بسیار ساده است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو