Kate Middleton, Prince William ترین ‘متفکر’ و ‘مراقبت از’ royals

مت Porteous شده است عکاس رسمی برای کیت میدلتون و ویلیام پس از گذشته چندین سال

کیت میدلتون و پرنس ویلیام بوده است یکی از مهمترین و ستایش زوج ها در سراسر جهان با توجه به بی مرگی جذابیت و متفکر طبیعت است.

و در حال حاضر یک عکاس سلطنتی به نظر می رسد به تاکید است که به طور گسترده ای برگزار شد و اعتقاد به عنوان او می شود پرده در مورد دوک و دوشس کمبریج در مصاحبه با سلام! مجله.

مت Porteous شده است عکاس رسمی برای این زوج پس از چند سال گذشته و در نتیجه صرف زمان کافی با خانواده پنج در اکثر کاندید فرم.

صحبت کردن در مورد یکی از عکس های خود را از روز مادر جشن که در آن جفت خود دو فرزند ارشد کودکان جورج و شارلوت کول سواری Porteous گفت: “این یک بازی بسیار سرگرم کننده شات بسیار زیبا ،

“این نشان هم خانواده شادی این همه که در آن یک تصویر. آن را تقریبا مانند یک تصویر مبهم از در حال اجرا اما این که با هم, من فکر می کنم که چرا آنها را انتخاب کرد که به ضرب گلوله,” او اضافه شده است.

او در ادامه اظهار داشت که به رغم سلطنتی وضعیت Cambridges هستند “بسیار زیبا خانواده” و بسیار “متفکر” و “مراقبت.”

“من احساس می کنم فشار زمانی که من در آن شاخه. اولین بار قطعا بار دوم… در حال حاضر این فشار کمتر. اما فشار در هر کار” او گفت:.

در حال حاضر این زن و شوهر به همراه سه فرزند خود را که منزوی نیز در حالی که انجام همه آنها می توانند برای کمک به انگلستان در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>