کیت میدلتون نشان می دهد درس او خواسته برای بچه ها برای یادگیری در طول دوره زندگی خود را

کیت میدلتون او رویال حضرت شده است به طور فعال مدیریت تعداد زیادی از سازمان های خیریه پس از ازدواج او را به شاهزاده ویلیام. دوشس نیز مورد ستایش قرار داد یک موضع حامی از اوایل دوران کودکی مداخله و کمک برای جوان یا مادران انتظار.

به تازگی او دعوت به مصاحبه برای خوشحال کردن کودک مبارک پادکست. در طول مصاحبه دوشس کمبریج نشان داد جزئیات مربوط به سال های اولیه خود را و تربیت است. او نیز رفت و بر روی پایه لمسی در خود کودکان, Prince George, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی دوران کودکی.

کیت میدلتون نشان می دهد درس او خواسته برای بچه ها برای یادگیری در طول دوره زندگی خود را

میزبان پادکست, Giovanna Fletch و دوشس صحبت در مورد کیت آخرین ابتکار متمرکز بر توسعه دانشگاهها و تاثیر دراز مدت فرد را در اولین سال زندگی خود را در بزرگ است.

به تازگی یک ‘پنج پرسش های بزرگ’ بررسی ارائه شد به ترغیب شهروندان به تولید و مکالمات طولانی مدت تاثیر از اولین سال است.

وقتی پرسیده شد که چه درسهایی از زندگی خود او آرزوهای خود را به بیان در کودکان خود او نشان داد که او امیدوار است به تصویب تعدادی از چیزهایی که “یکی کیفیت روابط است.” کیت در ادامه بیان کرد “بنابراین آن لحظات که شما صرف با افرادی که در اطراف شما هستند. من به یاد داشته باشید که از خود من در دوران کودکی. من تا به حال یک پیرزن اختصاص داده شده است که مقدار زیادی از زمان برای ما, بازی با ما انجام هنر و صنایع دستی و رفتن به گلخانه به انجام باغبانی و پخت و پز با ما و من سعی کنید و ترکیب بسیاری از تجربه است که او به ما در آن زمان به تجربیاتی که من به بچه های من در حال حاضر.”

او شرح و بسط بیشتر آشکار “نیز وجود دارد که محیط شما صرف زمان و همچنین: خانه خوشحال یک محیط امن. همانطور که کودکان ما صرف مقدار زیادی از زمان و خارج از آن چیزی است که من واقعا در مورد پرشور. من فکر می کنم آن را بسیار بزرگ برای رفاه روحی و جسمی و تخمگذار [رشد] پایه. آن را مانند یک محیط عالی برای صرف زمان در ساختمان کسانی که کیفیت روابط بدون حواس او را پرت از من به طبخ’ و ‘من به انجام این کار است. و در واقع آن را بسیار ساده است.”

در رابطه با هشت سال به اوج خود رسید بررسی دوشس نشان داد که هدف آن ایجاد “تغییر نسلی را” برای خانواده ها در یک مقیاس گسترده تر.

توصیف تغییر کیت اظهار داشت: “این رفتن به یک زمان طولانی—من صحبت کردن در مورد یک نسل را تغییر دهید—اما امیدوارم این اولین گام کوچک: برای شروع یک گفتگو در اطراف اهمیت اوایل دوران کودکی توسعه است. این فقط در مورد شاد و سالم کودکان است. این است که به صورت مادام العمر عواقب و نتایج.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im