کیت میدلتون مادر است به جورج سن شش شارلوت چهار و لوئیس 20 ماه

کیت میدلتون گذاشته برهنه خود را در “مومیایی گناه” در یک نقطه عطفی پادکست در شنبه ثبت شده به عنوان بخشی از تلاش های خود را در مورد یک “نسل تغییر” در اوایل سال مهد کودک.

دوشس گفت: مبارک مادر مبارک عزیزم پادکست که او دچار اضطراب در مورد عملکرد او به عنوان یک مادر “تمام وقت” و اضافه کرد که “هر کسی که نمی به عنوان یک مادر است در واقع دروغ گفتن”.

“سوال خود را در تصمیم گیری های خود و خود قضاوت و چیزهایی که دوست دارم… من فکر می کنم که شروع می شود از لحظه ای که شما به یک نوزاد گفت:” مادر ،

“من کاملا دست کم گرفته تاثیر و تغییر آن را تا به حال در زندگی ما است.

پرسید: اگر او احساس “مومیایی گناه”, دوشس — مادر به جورج سن شش شارلوت چهار و لوئیس 20 ماه پاسخ داد: — “بله”.

او گفت که او “قطعا انجام داده اند همه چیز متفاوت… دانستن آنچه که من می دانم در حال حاضر” با اشاره به اولین بارداری با شاهزاده جورج.

صبح بیماری که او رنج می برد و هر سه از فرزندان او تا به حال تیره و تار خانواده, او گفت:.

“ویلیام احساس نمی کند او می تواند بسیار به شما کمک کنند و آن را سخت برای همه برای دیدن شما رنج می برند در واقع بدون اینکه قادر به انجام هر چیزی در مورد آن,” او توضیح داد.

با وجود چالش او گفت که از داشتن فرزند او “یافت جدید لذت بردن از زندگی”.

تجربه او از آوردن سه فرزند خود را به رهبری او را برای راه اندازی در اوایل سال بررسی برای کمک به پیدا کردن پاسخ در مورد بالا بردن “شاد و سالم” نسل.

“من فکر می کنم وجود دارد چند چیز است که واقعا ایستادگی کردن برای من,” او گفت:.

“یکی این است که کیفیت روابط — پس از آن لحظات است که شما صرف با افرادی که در اطراف شما هستند. من به یاد داشته باشید که از خود من در دوران کودکی.

“من تا به حال یک پیرزن اختصاص داده شده است که مقدار زیادی از زمان برای ما, بازی با ما انجام هنر و صنایع دستی و رفتن به گلخانه به انجام باغبانی, پخت و پز با ما و من سعی کنید و ترکیب بسیاری از تجربه است که او به ما در آن زمان به تجربیات من فرزندان من در حال حاضر,” او اضافه شده است.

وقتی پرسید که چه او امیدوار است که کودکان خود را به یاد داشته باشید از دوران کودکی کیت پاسخ داد: “رفتن به ساحل گرفتن خیساندن مرطوب, پر از چکمه های پر از آب است.”

کیت قبلا صحبت از نگرانی در مورد چگونه به خوبی او تطبیق مادری گفت: “آن است که تنها در زمان و شما احساس می کنید کاملا جدا شده”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو