کیت میدلتون را بدست آورده ‘احترام’ سال های پس از کار سخت, ‘پشت صحنه’

کیت میدلتون پس او کامل و طولانی مدت تحقیقات در حال حاضر نامیده می شوند یک متخصص

کیت میدلتون است بدون شک ساخته شده جای خود را در خانواده سلطنتی بریتانیا و گرفته افکن به خصوص پس از Meghan Markle و هری خروج.

با جریان سریع سلطنتی فعالیت در چند ماه گذشته از او مصاحبه پادکست به ایرلند تور سلطنتی بسیاری از کارشناسان در حال دوبله پشت سر هم به عنوان یک نتیجه از Megxit.

اما سلطنتی منبع در حال حاضر پا به جلو مدعی شد که افزایش ناگهانی در دوشس کمبریج است, انفرادی, درگیری است نتیجه سال از قرار دادن در تلاش دور از چشم.

دوشس پس او کامل و طولانی مدت تحقیقات در حال حاضر نامیده می شوند یک متخصص در دانستن آنچه باید انجام شود را در مورد تاثیر مثبت در زندگی کودکان.

او نه تنها می خواهم به بحث در مورد این موضوع اما برای ساخت یک پایه شواهد برای عمل است. آن را آسان به اخراج از کار در رشد کودک به عنوان خوب و راحت اما اجتماعی طرف این است که به عنوان قابل توجهی به عنوان تغییر آب و هوا. او را دور کار می کرد بی سر و صدا و تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه” این منبع گفت: در حالی که صحبت کردن به دیلی تلگراف‘ثانیه مجله شیوه زندگی استلا.

“او می داند و علم او را در حال حاضر مورد احترام مردم در این بخش است چرا که او را صرف سال تلاش برای کار آن را تمام کردن. بنابراین طبیعی است برای افرادی که می خواهید به شنیدن بیشتر از او در مورد آن” خودی اضافه شده است.

یکی دیگر از انگور گفت: این نشریه که: “آن را برای تلفن های موبایل اولیه اما کیت ساخته شده اعتماد به نفس خود را با دانش خود در این منطقه است. زبان عمومی است که بسیار ساده تر زمانی که شما چیزی است که شما می خواهید به صحبت در مورد. و این موضوع او نه تنها به صرف مقدار زیادی از زمان تحقیق و اما که او مراقبت عاشقانه در مورد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>