کیت میدلتون و پرنس ویلیام با تغییر نام خود را در Instagram و توییتر

کیت میدلتون و پرنس ویلیام کردم قطعا توجه همه را روز شنبه هنگامی که مردم متوجه آنها تغییر کرده بود نام خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

دوک و دوشس کمبریج را قبل از Instagram حساب ذکر شده بود به سادگی به عنوان “کاخ کنزینگتون” و در توییتر سلطنتی شناسایی شدند به همان. The royals نام در هر دو حساب های رسانه های اجتماعی در حال حاضر بار خوانده شده به عنوان “دوک و دوشس کمبریج” با “کنزینگتون سلطنتی” به عنوان دسته. این تغییرات اشاره شد توسط مجله مردم. (مرتبط: گزارش: Meghan Markle و شاهزاده هری طرح به حداقل یک فرزند)

به حساب های رسانه های اجتماعی نیز قبلا تحت پوشش اخبار مربوط به Middleton, Prince William, Meghan Markle و شاهزاده هری قبل از دوک و دوشس ساسکس راه اندازی سایت خود را سال گذشته با عنوان “ساسکس سلطنتی.”

Markle و هری حساب رسانه های اجتماعی راه اندازی شد در ماه آوریل و شکست یک رکورد جهانی گینس برای رسیدن به یک میلیون دنبالکننده در حساب خود را در کوتاه ترین مقدار از زمان پنج ساعت و 45 دقیقه است. (مرتبط: گزارش: Meghan Markle و کیت میدلتون را به اتهام دشمنی واقعا بین شاهزاده هری و پرنس ویلیام)

مشخصات عکس برای کاخ کنزینگتون سایت که یک بار شامل یک عکس از 2018 از دو زوج سلطنتی نیز تغییر کرده است. در اوایل این ماه یک خانواده جدید عکس نوشته شده بود نشان دوک و دوشس کمبریج به همراه سه فرزند خود را.

سابق “Suits” بازیگر و هری باید پس رفته تیره در رسانه های اجتماعی خود را زیر اعلام تکان دهنده در ماه ژانویه به گام به دور از شان ارشد وظایف سلطنتی و زندگی “استقلال مالی” زندگی است. این زوج در حال حاضر خود را بالا بردن پسر مورچه در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net