کیت و ویلیام نیاز به نگاه پس از سلامت روان در دوران coronavirus

کیت و ویلیام خواست عمومی برای مراقبت از سلامت روان خود را در طول زمان از coronavirus

پرنس ویلیام و کیت میدلتون مردم خواست تا در روز یکشنبه به مراقبت از سلامت روان خود را در طول شیوع کروناویروس.

“چند هفته گذشته بوده است مضطرب و نگران کننده برای همه است. ما باید زمان را به حمایت از یکدیگر و پیدا کردن راه هایی برای مراقبت از سلامت روان ما” خواندن یک پست در کاخ کنزینگتون خوراک توییتر.

“با در نظر گرفتن مراحل ساده را هر روز همه ما می تواند بهتر آماده برای بار جلوتر است.”

سلطنتی جفت باید روزه خود را در حمایت از بهداشت عمومی انگلستان (PHE) اخیر کلمه از احتیاط است که خواستار عمومی را به ماندن متصل به عزیزان خود را از طریق فن آوری در حالی که همچنین نگه داشتن یک روال منظم و حفظ الگوهای خواب خود را.

این دو قبلا راه اندازی یک سر با هم در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 نیز در همکاری با شاهزاده هری و Meghan Markle که محاصره مسائل مربوط به سلامت روان.

جدید ارشاد همچنین تشویق مردم به غور جدید, سرگرمی, ساختار و اهداف آینده کمک خواهد کرد که در ضمیمه اضطراب در خود به انزوا دوره در خانه.

PHE نیز گفت: این امر صدور هدایت و حمایت برای کسانی که با موجود سلامت روان و چگونه آنها می توانند کمک از حرفه ای ها در طول این زمان تست.

از سوی دیگر همچنین گزارش شده که خدمات درمانی ارائه دهندگان خدمات سلامت روانی نیز کار را برای راه اندازی یک 24/7 سلامت خط.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>