کشمیری روزنامه نگار مستقل امنیت AFP را کیت Webb جایزه


هنگ کنگ: کشمیری خبرنگار Ahmer خان برنده اعلام شد تا از سال 2019 Agence France-Presse کیت Webb جایزه در روز پنج شنبه استثنایی خود گزارش بر روی زمین در میان در بخش مستند در کشمیر تحت اشغال هند

این جایزه به نام بعد از یکی از AFP بهترین خبرنگاران به رسمیت می شناسد روزنامه نگاری توسط محلی استخدام خبرنگاران در آسیا عامل مخاطره آمیز و یا شرایط سخت است.

خان, 27, مفتخر شد برای یک سری از ویدئو و گزارش نوشته شده است که به وضوح نشان دهنده تاثیر بر مردم با اکثریت مسلمان منطقه در پی است و تصمیم هند به کشمیر از آن نیمه خودمختار وضعیت در ماه اوت است.

این کشور هندو-ملی دولت تحمیل محدودیت در حرکت و ارتباطات خاموشی عملا برش منطقه هیمالیا از جهان خارج است.

هند مدعی است که ارتباطی خاموشی لازم بود به “محدود کردن ارتباطات’ ادعایی داعش که مقامات ادعا می کنند پشتیبانی می شوند توسط پاکستان است.

اما پاکستان را به شدت رد کرده اتهام و اسلام آباد بارها اشاره کرد که هند منحرف هر چیزی اتفاق می افتد در کشمیر با مبهم اتهام پاکستان دخالت در آنچه که تبدیل به یک بومی جنبش برای آزادی است.

با وجود حکومت و نیروهای امنیتی حضور خان به خیابان ها ریختند و با دوربین خود به سند تنش و نگرانی و سرخوردگی در میان ساکنان سرینگر و دیگر شهرهای کشمیر.

قادر به دامن ارتباطات خاموش شدن او پرواز در داخل و خارج از دهلی نو به فایل داستان های خود را.

“گزارش از کشمیر در این زمان شده است بسیار چالش برانگیز برای همه از جمله تاسیس رسانه های خارجی گفت: AFP آسیا-اقیانوس آرام مدیر منطقه ای فیلیپ Massonnet.

“به صورت مستقل محلی روزنامه نگار چالش های آن شده اند به مراتب بیشتر است و به Ahmer را اعتباری عظیم است که او موفق به ارائه دقیق و با کیفیت بالا و روزنامه نگاری که پس از آن بود بشدت مورد نیاز است.”

خان گفت: بر یادگیری خود را برنده: “این یک افتخار واقعی است و یک انگیزه بزرگ برای انجام کار من با شور و شوق و عزم و اراده.”

“من می خواهم به اختصاص این جایزه به شجاع و انعطاف پذیر روزنامه نگاران از کشمیر که گزارش شده است در شرایط بسیار دشوار است برای شش ماه گذشته. این است که یک جمعی جایزه.”

این کیت Webb جایزه با 3000 یورو ($3,400) کیف پول افتخارات روزنامه نگاران در کار های خطر ناک و یا شرایط دشوار در آسیا و پس از یک مبارز گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه که در سال 2007 در سن 64 پس از یک حرفه ای پوشش در جهان troublespots.

این جایزه که در سال 2018 رفت و به خبرنگار اسد هاشم برای پوشش خبری خود از گرفتاری های قومی پشتون ها و توهین به مقدسات و مسائل بومی خود پاکستان است که توسط اداره مجلات و روزنامه ،

این جایزه خواهد بود به طور رسمی ارائه شده در مراسمی در هنگ کنگ بعد از این سال.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر