کشمیر زعفران می شود GI گواهینامه

توسط PTI

جامو: زعفران رشد در کشمیر است با دریافت این نشانه جغرافیایی (GI) برچسب با معاون فرماندار G C Murmu گفت که این گام تاریخی در آوردن ولی با نام تجاری بر روی نقشه جهانی است.

اتحادیه دولتی صدور گواهی GI ثبت نام برای زعفران رشد در دره کشمیر رسمی سخنگوی گفت.

به زودی پس از مصرف بیش از به عنوان معاون فرماندار Girish Chander Murmu در زمان علاقه شخصی در تضمین این که زعفران کشمیر می شود GI گواهینامه, او گفت:.

Pampore توپی زعفران در کشمیر است که انتظار می رود به یک محصول سپر از ادویه در این فصل با توجه به طرح های گرفته شده توسط ملی ماموریت در زعفران (NMS).

تحت NMS یک پروژه از 411 تومان کرور روپیه بود و مورد تایید توسط اتحادیه دولت که تحت آن یک منطقه از 3,715 هکتار زعفران پیشنهاد شد برای دوباره جوان شده بود.

“دستگاه گوارش گواهینامه متوقف خواهد شد شایع جعل و تزویر از کشمیر زعفران در نتیجه تصدیق زعفران را واکشی خیلی بهتر قیمت” یک مقام رسمی گفت.

او گفت که کشمیر زعفران تنها در جهان رشد در ارتفاع 1600 متر است که آن را متمایز از دیگر گونه های آن به دلیل ویژگی های منحصر به فرد مانند طولانی تر و ضخیم تر انگ های طبیعی عمیق-قرمز رنگ بالا عطر تلخ عطر و طعم و مواد شیمیایی-رایگان پردازش.

این مقام گفت که یک مساحت 2500 هکتار بوده است شادابی و تا کنون یک سپر تولید است و انتظار می رود در طول فصل جاری.

ابراز شادی بیش, توسعه, Jammu and Kashmir ال جی گفت که این اولین قدم برای قرار دادن زعفران تولید شده در دره کشمیر بر روی نقشه جهان.

با GI برچسب کشمیر زعفران به دست آوردن بیشتر شهرت در بازار صادرات و کمک به کشاورزان برای دریافت بهترین قیمت برای آن, او گفت:.

Murmu گفت که با تکمیل و افتتاح از دولت از هنر ادویه پارک در ماه آینده این اقدامات را به اثبات می شود یک تعویض بازی برای زعفران کشمیر.

Navin K Choudhary, اصلی, به, دولت, کشاورزی بخش تولید گفت: GI گواهینامه برقرار خاص جغرافیایی مبدا و گواهی برخی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول است.

او گفت که در جهت LG, آبیاری بارانی, سیستم های نصب شده در جای پای جنگ در زمینه زعفران و به احتمال زیاد به پایان خواهد رسید و در دو هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>