اخبار/از طریق Geo.tv/Files

نیویورک: این موضوع از اشغال کشمیر تحت محاصره بیش از 180 روز در حال حاضر است “به طور کامل زنده” در سازمان ملل متحد با توجه به “پرقدرت و مصمم کمپین” اسلام آباد نماینده دائم در سازمان ملل منیر اکرم (ص) گفت: در روز پنج شنبه.

پاکستان علیه هند جنایات در اشغال هیمالیا منطقه بود دوباره از چندین دهه اختلاف “برای اولین بار در 50 سال”, او اضافه کرد: در حالی که پرداختن کشمیر در روز همبستگی رویداد مرتب توسط پاکستان و سرکنسولگری.

“تمام جهان دیده می شود که چگونه این ملت با هم می آیند به منظور بالا بردن صدا برای ما کشمیر برادران پس از اقدامات غیر قانونی گرفته شده توسط هند در ماه آگوست 5,” سفیر گفت: با اشاره به روز هند ضمیمه اختلاف دره و تحمیل ارتباطات قفل پایین وجود دارد.

به عنوان یک نتیجه از تلاش های پاکستان ماموریت های پاکستان در ایران گفت: شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) را مورد مناقشه کشمیر سه بار در کمتر از شش ماه.

‘کشمیر اولویت شماره یک’

رسول اکرم (ص) اشاره کرد که 15 عضو بدن به حال ابراز نگرانی شدید از نقض حقوق بشر در کشمیر تحت اشغال و خواستار پایان دادن به نقض حقوق بشر علیه کشمیری در آخرین جلسه برگزار شده در ژانویه 15.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله و دیگر عالی رتبه مقامات سازمان ملل متحد بارها هندی اقدامات و تصریح کرد جامو و کشمیر را مورد مناقشه وضعیت.

“کشمیر است که در حال حاضر ما شماره یک اولویت” پاکستان در ایران گفت: اصرار پاکستان جامعه با هم کار کنند و تبدیل به سفیران کشمیر.

رسول اکرم (ص) اشاره کرد که دهلی نو استراتژی بود که انداختنش ترس در میان کشمیری با رها کردن یک حکومت ترور و وحشت را از طریق صدها نفر از هزاران نفر از نیروهای آنها را وادار به دست کشیدن از مبارزه برای آزادی است.

این نماینده تصریح کرد که نخست وزیر عمران خان و مردم پاکستان خواهد ایستاده کشمیری و اجازه نمی دهد هند به فرار خود را.

“کار بر روی سه آهنگ رویکرد’

رسول اکرم (ص) اظهار داشت که PM عمران را “با اهمیت بیان” به مجمع عمومی سازمان ملل در سپتامبر سال گذشته تا به حال یک تاثیر مثبت در جامعه بین المللی است. او افزود که لیگ برتر صحبت از قلب خود را به صدای عزم خود را به دنبال حل صلح آمیز مناقشه کشمیر.

او همچنین نشان داد که اسلام آباد شد و در حال حاضر مشغول کار بر روی یک سه آهنگ رویکرد در سازمان ملل برای پیشبرد این پرونده در کشمیر.

مسیر را به تمرکز بر روی برجسته وخیم حقوق بشر در IoK; تاکید مجدد بر مشروعیت آزادی مبارزه کشمیری مردم بر اساس خود سازمان ملل متحد متعهد حق تعیین سرنوشت و به reassert که پاکستان ایستاده بود برای صلح و به دنبال حل و فصل سیاسی نه از طریق استفاده از زور.

رسول اکرم (ص) به اشتراک گذاشته شده است که پاکستان نیز در معرض ظهور فاشیست و supremacist ایدئولوژی در هند.

“هر آنچه که اتفاق می افتد در کشمیر و در بقیه از هند است و تجلی این نفرت را پر انحصاری ایدئولوژی” گفت: پاکستان فرستاده.

پیام از PM عمران جمهور Alvi خواندن

در طول این رویداد پیام از رئیس جمهور عارف Alvi و PM عمران نیز به اشتراک گذاشته شد. در پیام خود به رهبران دو کشور منتقل پاکستان اخلاقی کامل دیپلماتیک و حمایت سیاسی به کشمیری مردم تا تحقق خود را از حق مشروع خودمختاری خوانده شد ،

پیام رئیس جمهور تحویل داده شد توسط سرکنسول عایشه و علی در حالی که نخست وزیر پیام خوانده شد توسط محمد Aamir Khan, معاون نماینده دائم در سازمان ملل متحد.

در این جلسه همچنین خطاب توسط کشمیری فعال غزاله حبیب و سلام Ravala یک کشمیری وکیل.

این Azad Kashmir شورا عضو سابق سردار Sawar خان در آدرس تشکر پاکستان برای سازگار خود را در حمایت از کشمیر شود. او همچنین ساخته شده یک مورد برای پاکستان به جلو و از سال 1972 Tanir توافق به هیچ عنوان پیشرفت به سوی یک حل و فصل مناقشه کشمیر در این دوره از مذاکرات دو جانبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو