در این تصویر گرفته شده در فوریه 7, 2020, راه رفتن مردم در مقابل این فوق تخصص بیمارستان در سرینگر. عکس: AFP

سرینگر: هند مستند ارتباطات در کشمیر تضمین کرده است عدم اطلاع از بیرون آمدن از دره اما فشار از آن است که منتقله توسط پزشکان و بیماران به عنوان آنها در تلاش برای دریافت کمک های پزشکی لازم.

Sanaullah Dar شد و با توجه به تحت عمل جراحی برای برداشتن تومور در مثانه خود را. چهار ماه بعد او مرده بود و با پزشکان سرزنش یک مستند های اعمال شده توسط دهلی نو در ناآرام بخشی از کشمیر را کنترل می کند.

در ماه اوت, هند, هندو-ملی دولت محروم منطقه هیمالیا از آن نیمه خودمختار وضعیت و محدودیت های تحمیل شده در جنبش و ارتباطات خاموشی عملا برش آن را از جهان خارج است.

در این تصویر گرفته شده در فوریه 7, 2020, یک مادر دارای فرزند او که به سرطان در داخل یک بخش در یک بیمارستان در سرینگر. عکس: AFP

زندگی برای کشمیر را هفت میلیون نفر جمعیت به حرکت آمد و از جمله برای پزشکان و بیماران که به شدت متکی به اینترنت به مشورت با متخصصان خارج از منطقه و برقراری ارتباط با بیماران و نظم حیاتی پزشکی است.

“برای دریافت مناسب بهداشت و درمان برای بیماران مانند پدر من است دشوار است به هر حال” در 20 سال دختر قدیمی, Sumaya گفته.

این مستند و خاموشی “ساخته شده آن را غیر ممکن” برای خانواده به برنامه عمل Dar ضروری و مورد نیاز در بمبئی 2000 کیلومتر دور است.

زمانی که خانواده قادر به گرفتن او را به یک بیمارستان در دهلی نو در اواخر ماه اکتبر آن را خیلی دیر شده بود. در گذشت یک هفته پس از او به خانه بازگشت.

عمر یک انکولوژیست که تحت درمان با آهنگ در کشمیر و کسی که تنها می خواست به نام او کرده و گفته عمل جراحی “احتمالا می شده اند قادر به ذخیره” Dar اگر آن را به حال رفته پیش رو به عنوان برنامه ریزی شده.

Dar بود و نه تنها خود بیمار به مرگ به دلیل عدم به موقع متخصص درمان, او گفت:, و اضافه کرد که او شنیده بود دیگر مرگ و میر ناشی از سایر پزشکان و بیماران است.

‘دلیلی دشوار است’

هند رهبر جهان در برش خدمات اینترنت, فعالان می گویند و دسترسی نیز به طور موقت به حالت تعلیق در دیگر نقاط کشور طی تظاهرات اخیر علیه جدید قانون تابعیت.

هند مدعی است که ارتباطی خاموشی لازم بود به “محدود کردن ارتباطات’ ادعایی داعش که مقامات ادعا می کنند پشتیبانی می شوند توسط پاکستان است.

اما پاکستان را به شدت رد کرده اتهام و اسلام آباد بارها اشاره کرد که هند منحرف هر چیزی اتفاق می افتد در کشمیر با مبهم اتهام پاکستان دخالت در آنچه که تبدیل به یک بومی جنبش برای آزادی است.

پوشش تلفن همراه است به آرامی بازسازی شده در کشمیر و محدودیت در حرکت آرام است.

دسترسی به اینترنت بود تا حدودی ترمیم شده و در اواخر ماه ژانویه اما کاربران می توانند تنها دسترسی دولت مصوب, وب سایت است که شامل اخبار بین المللی نشریات و سیستم عامل هایی مانند Netflix و آمازون است.

تلفن همراه داده اما هنوز هم محدود به کندتر نسل دوم (2G) اتصالات — استفاده از کمی برای پزشکان در تلاش برای انجام مشاوره از راه دور.

و تمام سایت های رسانه های اجتماعی باقی می ماند مسدود شده است.

در این تصویر گرفته شده در فوریه 7, 2020, بیماران مبتلا به سرطان بقیه در داخل یک بخش بیمارستان در سرینگر. عکس: AFP

عمر یک عضو از یک گروه واتساپ بین المللی قلب و متخصصان است که تا به حال شناسایی شده از 1600 حوادث قلبی در میان بیماران در کشمیر در 18 ماه تا ماه اوت گذشته با به اشتراک گذاری و تجزیه و تحلیل بیش از 50,000 فوری electrocardiograms.

“من قادر به دسترسی به هر چیزی است که از اهمیت,” او گفت:. “کلید ارائه بهداشت و درمان این روز است که تا تاریخ.”

در بیمارستان ها و دانشگاه های پهنای باند تنها می تواند توسط کارکنان اداری خروج پزشکان قادر به دسترسی حیاتی یافته های پژوهش و درمان به اشتراک گذاشته آنلاین.

ترس از مرگ

مزمن یا حاد در بیمارانی که نیاز به صرفه جویی در زندگی داروها نیز رنج می برد و با پیک خدمات را ارائه منابع از دیگر نقاط هند به کشمیر.

عبدالرحیم Langoo یک خانه قایقی مالک و گردشگری اپراتور که یک نوع نادر از سرطان می ترسید او را به مرگ به عنوان او نمی تواند در تماس با مواد مخدر و توزیع کنندگان در هند پایتخت آن دهلی نو که خطوط تلفن قطع شد.

حتی پس از این خطوط ترمیم شدند که 57 ساله در مواجهه با مشکلات خود را ارسال نسخه دکتر که لازم بود برای سفارش از طریق اینترنت.

این سرکوب آمار اپراتورهای گردشگری مانند Langoo بد تنها با تعداد انگشت شماری از مسافران داخلی و خارجی — بازدید از دره زیبا از ماه اوت.

که به معنای Langoo و دیگر بیماران مبتلا به AFP صحبت نمی توانیم پرواز به دهلی نو در مورد 810 کیلومتری سرینگر به خرید داروها به طور مستقیم اگر آنها نمی تواند آنها را از راه دور.

برخی حتی نمی توانید استطاعت به خرید داروهای گران قیمت زندگی خود را بستگی دارد.

“من در تلاش برای خرید این دارو هر ماه” Langoo گفته او در کاملأ پیچیده تزئین شده اما خالی قایقی در بانک ها در سرینگر دریاچه.

در این تصویر گرفته شده در فوریه 3, 2020, عبدالرحیم Langoo که دارای یک نوع نادر از سرطان می ترسید او را به مرگ به عنوان او نمی تواند در تماس با مواد مخدر تامین کنندگان در دهلی نو که خطوط تلفن قطع شد, می ایستد در داخل خود خالی قایقی در سرینگر. عکس: AFP

“و ماهیت کسب و کار من است, گردشگری و از ماه اوت تا به حال هیچ گردشگری ما هیچ درآمد.”

Sumaya Dar گفت: خانواده اش ویران شد با مرگ پدرش.

“شما نمی فهمید که چگونه مهم تلفن های همراه و اینترنت هستند تا زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد به شما,” او گفت:.

“من احساس می کنم بیش از حد درگذشت… زندگی وجود داشته و برای ما تنها تا زمان پدر من زنده بود.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de