عکس: رادیو پاکستان

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز سه شنبه گفت: Kartarpur راهرو بود یک مثال عملی از تمایل پاکستان برای صلح و بین ایمان و هماهنگی است.

دبیر کل سازمان ملل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ ساخته شده که سخن گفتن در طول سفر به Darbar صاحب Kartarpur راهرو که در آن او با همتایان اروپایی خود در مورد امکانات ارائه شده به جامعه سیک توسط دولت پاکستان گزارش رادیو پاکستان.

به شورای امنیت سازمان ملل است که در چهار روز سفر به پاکستان گفته بود که هدف از افتتاح Kartarpur راهرو بود به ارائه دسترسی آسان به جامعه سیک در سراسر مرز بود که عملی اثبات هماهنگی ادیان بودن تضمین پاکستان است.

صحبت با رسانه ها-دبیر کل گفت: افتتاح کریدور خوب بود گام و آن را ترویج تحمل و بین ایمان و هماهنگی است.

سازمان ملل متحد قدردانی رئیس امکانات ارائه شده به سیک yatrees در مجتمع

اشاره به این حادثه تلخ در طول لاهور دیدار نیز حضور در توابع مختلف و بازدید از برخی اماکن تاریخی در شهرستان از جمله شاهی قلعہ و مسجد پادشاهی. شام را نیز مرتب به افتخار او در شاهی قلعہ.

زودتر در حالی که پرداختن به دانش آموزان از لاهور دانشگاه مدیریت علوم (LUMS), اشاره به این حادثه تلخ گفت: نقش دانش آموزان بسیار مهم در قرن 21 است.

او اضافه کرد که نقش فن آوری در حال حاضر مهم تر از همیشه است و جوانان باید خود را در تاریخ همتراز با آخرین روند. “با در نظر گرفتن چالش های آینده برنامه درسی است برای تغییر.”

“ما را به تصمیم گیری در ذهن نگه داشتن مسائل زیست محیطی آن را به عنوان بزرگترین چالشی که ما با آن روبرو هستیم,” او اضافه شده است.

به شورای امنیت سازمان ملل در حال حاضر در چهار روز سفر به پاکستان که در طی آن او در دیدار با نخست وزیر عمران خان و رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر Bajwa علاوه بر حضور در یک کنفرانس پناهندگان افغان.

در دیدار با PM عمران برتر مطلع دبیر کل در مورد هند جنایات در کشمیر تحت اشغال.

در دیدار با فرمانده ارتش در ستاد به طور کلی (GHQ), اشاره به این حادثه تلخ و فرمانده ارتش در مورد پناهنده افغان مشکل و امنیت منطقه ای.

مسائل مربوط به منافع متقابل در مورد پاکستان و سازمان ملل متحد نیز مورد بحث است. در این جلسه اشاره به این حادثه تلخ گفت: سازمان ملل متحد قطعنامه در کشمیر تحت اشغال باید اجرا شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو