کراچی: کراچی پس از سرند با mugging و هدف قتل حوادث شاهد یک بهبود در شرایط نرخ جرم و جنایت به عنوان در هر جهانی, بررسی مبتنی بر سازمان Numbeo.

Numbeo فراهم می کند که داده ها در شهرستانها و شایع شرایط زندگی در سراسر جهان قرار داده و این شهر در 93 نقطه در آن زمان جرم شاخص.

ماه گذشته کراچی ذکر شده بود در 88 نقطه در حالی که این لیست نشان داد کاهش تدریجی نسبت جرم و جنایت در این شهرستان در سه سال گذشته است.

نسبت جرم شاخص 55.15 (نسیم) در حالی که شاخص ایمنی نسبت 44.85 برای کراچی.

در سال 2019 میلادی در رتبه 61 نقطه در جرم و جنایت شاخص با شهر لیست.

در آن زمان رتبه بندی کراچی در رتبه 93 در میان 386 شهرهای ذکر شده با داشتن کاهش نرخ جرم و جنایت از لاس وگاس, واشنگتن, مارسی, دهلی نو و بیرمنگام.

این سایت بر اساس آن داده ها در نظرسنجی با توجه به آن تقسیم آنها به سه دسته تقسیم بندی جرم و جنایت شاخص ایمنی و شاخص.

“شاخص جرم است برآورد سطح کلی جرم و جنایت در یک شهر و یا یک کشور. از نظر ما سطح جرم و جنایت کمتر از 20 عنوان بسیار پایین و سطح جرم و جنایت بین 20 و 40 به پایین سطح جرم و جنایت بین 40 و 60 به عنوان متوسط سطح جرم و جنایت بین 60 و 80 به بالا بودن و در نهایت جرم سطوح بالاتر از 80 به عنوان بسیار بالا” اظهار داشت: وب سایت توضیحات.

شاخص ایمنی است که در راه کاملا مخالف جرم شاخص. اگر شهر دارای ایمنی بالا و شاخص آن در نظر گرفته شده است بسیار امن آن بیشتر گفت.

در سال 2014 کراچی رتبه 6 در جهان جرم شاخص. در کل 1888 نفر کشته شدند همان سال از جمله 117 افسران و پرسنل از سازمان های اجرای قانون.

مرتبط با: کراچی رتبه بندی به شدت بهبود می بخشد در دنیای جرم و جنایت شاخص

شهر بود و در 68 در این شاخص در ماه دسامبر 2018 بهبود بیشتر به 70 موقعیت در 2019.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو