‘کراچی coronavirus-مناطق حساس را تحت مستند از شنبه’


کراچی: Coronavirus نقاط در پاکستان سرمایه مالی بود به قفل کردن شروع پنج شنبه در شهر کمیسر گفت: اواخر روز چهارشنبه.

در یک به روز رسانی کمیساریای کراچی افتخار علی Shallwani گفت: تصمیم گیری ساخته شده است برای قفل کردن شهر’ مناطق حساس توسط 7ساعت در روز پنج شنبه. این حرکت در می آید نور از یک گزارش از معاون کمیسر کراچی است که تعیین coronavirus نقاط.

Shallwani خواهد به زودی موضوع اطلاع رسانی با جزئیات از مناطق به قفل کردن برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

هر گونه حرکت در محدود hotspot مناطق ممنوع خواهد بود در طول مستند آپدیت ذکر شده است.

یک روز قبل معاون کمیسیون سه کراچی مناطق تا به حال شناسایی نقاط.

43 اتحادیه شوراها در غرب و شرق و Korangi منطقه شد توصیه می شود قفل شده است.

بیش از 157,000 عفونت و 3000 مرگ گزارش شده با توجه به کروناویروس در سراسر پاکستان با نزدیک به 60,000 موارد در هر دو سند و پنجاب است.

در اوایل این هفته ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) صادر کرده است یک لیست از 20 شهرستانها شناسایی شده به عنوان coronavirus نقاط در سراسر پاکستان و یک روز بعد در مناطق خاصی از شهرهای بزرگ تحت یک “هوشمند مستند”.

“در مجموع از 20 شهرستانها در سراسر پاکستان شناسایی شده اند و به احتمال زیاد افزایش در نسبت/سرعت از عفونت است که نیاز به اقدامات محدود کننده برای مهار” یک بیانیه NCOC صادر جمعه بخوانید.

در سند را قتکی چهار مناطق شده است مهر و موم شده و بخش 188 تحمیل پس از آن مشخص شد که یکی از این مناطق است.

دیگر شهرستانها شناسایی شده توسط NCOC شد کراچی لاهور کویته و پیشاور راولپندی و اسلام آباد, Faisalabad, مولتان, گوجرانواله, Swat, حیدرآباد, Sukkar سیالکوت گجرات Ghotki, Larkana, Khairpur DG خان ضلع مالاکنڈ و مردان.

این NCOC به ذکر است که آزمون ردیابی و قرنطینه (TTQ) استراتژی با هدف شناسایی بیماری گسترش متمرکز خوشه/نقاط برای فعال کردن هدفمند مستندات و نیاز محور منابع بهینه سازی در تمام سطوح.

چند روز پیش ملی فناوری اطلاعات هیئت مدیره (NITB) اجرایی Shabahat علی شاه به اشتراک گذاشته بود یک جغرافیایی تصویر لحظهای از شهر coronavirus نقاط.

“لطفا اقامت در داخل خانه” شاه بود خواست.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net