کراچی مرد تصمیم می گیرد تا هزینه های آموزشی از سمبوسه فروش پسر

عکس: Instagram

یک مرد در کراچی تصمیم گرفته است به تحمل هزینه های آموزشی از یک کودک است که به تازگی ویروسی در رسانه های اجتماعی که در آن او دیده می شد فروش سمبوسه در خارج از یک بیمارستان محلی در یک ویدیو

“من به اینجا می آیند و پس از من انجام می شود با” پسر گفته بود در این ویدئو. وقتی پرسیده شد که در مورد درجه مورد مطالعه او در, او پاسخ داد: “من در کلاس چهار.”

اشتراک گذاری این پست بر روی Facebook, Basim احمد فریدی یک مدیر مدرسه گفت که او تصمیم گرفت به یک دائم و طولانی مدت گام برای پسر به او آنچه را که هرگز نمی تواند دور گرفته شده است.

“من یک شانس برای دیدار با این کودک که ویدئوها رفت ویروسی گذشته روز و زاهد است و یک پسر افغان-منشاء خانواده و در نزدیکی او زندگی می کند Mamji بیمارستان پمپ آب در یک خانه که در آن او همانند پدر و mamu کار را برای 30 سال,” او نوشت:, و اضافه کرد که زاهد بود که درست و صادق.

“من ارائه شده به پدر و مادر خود را که زاهد می توانید مطالعه در مدرسه من Speak & Spell آموزش سیستم در نزدیکی منزل عایشه به او دخول یا نام نویسی و من حتی می توانید از او یاد می دهد تا خود را متوسط.

“تمام زمان من فقط فکر می کردم که این روزها فراموش شادی را به آن فقیر و زحمتکش فرزند اما در جایی که این جامعه را به این کودک توسط مصاحبه با او در تماس تلفنی با رسانه ها مجموعه, افزایش خود را TRPs و سپس او را ترک کند و به تنهایی به همان زندگی که الگوی او در زندگی در حال حاضر” او اشاره کرد.

“این قطعا صدمه دیده این کودک بنابراین من فقط تصمیم به دائمی و طولانی مدت گام برای او فقط با دادن او چه می تواند هرگز دور گرفته, آموزش و پرورش,” او اضافه شده است.

ستایش پسر, برنامه ریزی و توسعه وزیر Asad عمر در روز جمعه گفت: “همه ما می توانیم از او یاد بگیرند.”

“چه چیزی الهام بخش,” او اضافه شده است.

از سوی دیگر یکی از رسانه های اجتماعی کاربر تا به حال نمایش های مختلف در ماده; او گفت: “آنچه در مورد تمام دیگر کمی افغانی هندو و مسیحی و مسلمان “پاکستان” بچه های ما دیدن چیدن کثافت از افسردگی زباله در پشت خود حدود Clifton DHA و در جای دیگر در پاکستان قادر به خرید یک زمان غذا برای خانواده خود را.”


“آنچه در مورد زیر سن 5 سال کودک قدیمی به فروش می رساند که گل در چراغ های ترافیک و شما سکوت او را دور. دختر بچه ای که تعقیب ماشین خود را با بهداشت ضعیف التماس برای برخی از پشتیبانی” او پرسید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر