کارگران KMC مشغول هستند در کار نجات در روز دوم به عنوان ساختمان مجوف-در یک روز قبل از در Golimar هیچ 2. عکس:آنلاین/صابر Mazhar

مرگ و میر از روز پنجشنبه سقوط ساختمان در کراچی Golimar منطقه افزایش یافت و به 23 بعد از دو بدن بودند بازیافت از قلوه سنگ و گزارش ژئونیوز.

در روز شنبه سه جسد کشف شد در سومین روز از عملیات امداد و نجات در منطقه آسیب دیده است. اجساد 24 ساله طارق علی, Nayab علی و یک سوم را که نمی تواند شناسایی شود در آن زمان بودند بازیافت از آوار.

عملیات امداد و نجات ادامه داد: برای چهارمین روز یکشنبه با مقامات محرومیت خانواده های از دست رفته از رفتن در نزدیکی این ساختمان به عنوان آنها همچنان به دنبال عزیزان خود.

وزیر دولت محلی ناصر حسین شاه در روز پنج شنبه داشته باشید که سخت می شود در برابر ساختمان های غیر قانونی.

شاه گفته بود که وزیر گرفته شده بود اطلاع از این رویداد و به دنبال یک گزارش از این حادثه از کمیسر کراچی و دیگر مربوط به افسران سند ساختمان کنترل قدرت (SBCA).

استانی وزیر اضافه شده بود دولت سند شد نظارت بر درمان مجروح شد و اطمینان حاصل کرد که مجروح شده بودند با دریافت بهترین درمان ممکن است.

FIR ثبت شده در Rizvia ایستگاه پلیس در مورد این حادثه. با توجه به صنوبر پلیس دریافت اطلاعات در مورد این حادثه در ساعت 12:25pm در روز پنج شنبه. بند مربوط به سهل انگاری و آسیب به زندگی مردم و اموال اضافه شده اند به شاه.

چگونه از آن اتفاق افتاد

روز پنج شنبه صبح پنج طبقه ساختمان های مسکونی 400 چهارم واقع در Golimar شماره 2 بود مجوف.

ساختمان با توجه به SBCA مدیر Katchi آبادی, محمد Raqeeb بود ساخته شده در یک برنامه ریزی منطقه است که نمی توان به عنوان یک Katchi آبادی.

اولین ساختمانی که فرو ریخت با توجه به SBCA ساخته شده بود برخی از 25 سال پیش. یک هومیوپاتی درمانگاه بوده کاربردی در طبقه همکف از ساختمان.

ساختمان اول کج شده و آسیب دیده سه طبقه ساختمان مسکونی مجاور به آن که پس از آن آسیب دیده و یکی دیگر از همسایه دو طبقه ساختمان های مسکونی.

اضافی طبقه ششم در حال ساخته شدن بود بیش از این ساختمان برای اولین بار هنگامی که آن را فرو SBCA اضافی مدیر Ashkar Dawar, گفت اخبار.

او افزود که یکی از دلایل عمده این ساختمان سقوط به نظر می رسید ناکافی زهکشی آب و فاضلاب در مجاورت.

اولین ساختمان به سقوط Dawar گفت: تا به حال ساخته شده به طور غیر قانونی در 80-طرح حیاط.

صحبت با رسانه ها گفت که این ساختمان همچنان ساخته شده در سراسر شهرستان.

“ما تخریب دو ساختمان و 10 بیشتر بنا در پشت, پشت ما,” او گفت:, و اضافه کرد که این تهدید از ساختمان های غیر قانونی در حال گسترش است در این شهر به سرعت در حال.

این SBCA بازرسان مسئول نظارت بر ساخت و ساز در سراسر شهرستان.

“آنها باید بازرسی و گزارش به ساختمان قدرت,” او گفت:, و اضافه کرد که او در حال حاضر اخراج معاون و دستیار مدیران SBCA از Liaquatabad شهر که در آن حادثه رخ داده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im