سخنگوی اشاره کرد که 300 نفر که بیمار به دلیل مشکوک به نشت گاز شامل زنان و کودکان نیز هست. مرحوم افراد خانواده و از سوی دیگر اجازه نمی دهد برای پس از مرگ انجام شود یا رسمی اضافه شده است.

در حالی که سخنگوی گفت: کشنده شیمیایی به حال مشخص نشده هنوز این خبر تا به حال در اوایل امروز گزارش داد که مقامات مشکوک آن را هیدروژن سولفید — بسیار سمی است که یک محصول جانبی از نفت خام و همچنین تولید شده در سیستم فاضلاب.

بیش از 100 نفر از نقل مکان به کراچی بیمارستان های دولتی و خصوصی شب گذشته بیش از این در مورد سلامت فاجعه است.

تنفس مشکلات احساس سوزش در چشم

بسیاری از افراد تحت تاثیر این گاز کشنده آورده بودند به Ziauddin بیمارستان و بندر کراچی اعتماد (KPT) بیمارستان بیش از 24 ساعت گذشته. برخی دیگر منتقل شد به دکتر اموزش K. M. Pfau مدنی بیمارستان کراچی جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز (JPMC), Kutiyana ممان بیمارستان و Burhani بیمارستان.

پزشکان توضیح داد که بیماران شکایت از مشکلات تنفس, تنفسی, مسائل, درد معده و احساس سوزش در چشم و تنگی در قفسه سینه.

به طور جداگانه پلیس جراح Dr Qarar عباسی گفت: Geo خبری که پس از مرگ دو مرحوم و مردم — یکی شناسایی و یکی دیگر از نام یک تکمیل شده در بیمارستان مدنی کراچی.

شیمیایی آزما گزارش فردا به دلیل

یک گزارش پزشکی از حداقل 14 نفر تحت تاثیر مشکوک به نشت گاز ثبت شد در حالی که نمونهها نیز به دست آمده از آنها. بیشتر پلیس جراح دفتر ارائه شده است 16 نمونه به مواد شیمیایی آزما.

شیمیایی آزما گزارش شد منتشر می شود فردا (چهارشنبه).

از سوی دیگر بیمارستان مدنی را medico-legal افسر به دست آمده است نمونه ای از حداقل سه نفر که بستری شده در یک بیمارستان خصوصی در Keamari. نمونه های از این دو مرحوم و مردم — که پس از مرگ انجام شد قبل از آن نیز به دست آمده به صورت شیمیایی معاینه.

مدتها وحشت بندر منطقه

ساکنان مناطق اطراف بندر کراچی از جمله Keamari اعتراض علیه افزایش مرگ و میر از این مشکوک به گاز سمی نشت و همچنین تعداد فزاینده ای از مردم متاثر از سلامت فاجعه است.

تظاهرکنندگان از جمله معامله گران و محله کسب و کار در جامعه مسدود شدن جاده های مختلف برگزار شد و تحصن در کلید مسیرهای نزدیک جکسون در بازار و در نزدیکی مناطق آوردن ترافیک به وقفه. پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: وسایل نقلیه بودند که جایگزین جایگزین در خیابان.

معامله گران انجمن معاون رئیس محمد آصف خان گفت وجود داشته است بدون رضایت بخش تلاش برای تعیین علت بیشتر و جلوگیری از مرگ و میر ناشی از این اتهام نشت گاز با وجود این حادثه گزارش برای اولین بار برخی از 48 ساعت پیش.

یکی از ساکنان گفت: مردم در Bhutta روستا در نزدیکی شیرین جناح مستعمره احساس اوج ترس و وحشت غالب در میان ساکنان.

مردم دیده می شد با پوشیدن ماسک صورت پدر و مادر بودند که فرستادن فرزندان خود به مدارس که باز مانده و فروشگاه-صاحبان آنها مجبور به تعطیل کردن کسب و کار خود و اعتراض در حالی که بسیاری دیگر تا به حال تصمیم به حرکت خانواده خود را به دور از منطقه.

مدیران بسیاری از مدارس دولتی و خصوصی اعلام کرده بود که موسسات آموزشی — از جمله کسانی که در Keamari, Machar مستعمره راه آهن شهر مستعمره Clifton برج منطقه و دیگر ساحلی محلات در نزدیکی بندر کراچی — باقی خواهد ماند بسته به جلوگیری از هر گونه حوادث ناخواسته و ایمن نگه داشتن کودکان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو