کراچی چهره قطع برق به مناطق مختلف تجربه بارش

برق قطع شد به عنوان به زودی به عنوان نور باران آغاز شده و در Kharadar اختر مستعمره کشمیر مستعمره و دفاع مشاهده. اخبار/از طریق Geo.tv/Files

کراچی: کلان شهر رو فوری قطع برق به مناطق مختلف تجربه بارندگی در روز جمعه گزارش داد.

مناطقی که دریافت بارندگی شامل جمشید, جاده, مدل مستعمره سدار, کلیفتن, Malir گلستان-e-Johar, حلل, Bahadurabad, PECHS, سرباز, بازار, دانشگاه, جاده, Gulshan-e-حدید عبدالله هارون جاده شاه فیصل مستعمره Shahrah-e-فیصل Fawwara چوک, M. A. جناح جاده و باغ.

برق قطع شد به عنوان به زودی به عنوان نور باران آغاز شده و در Kharadar اختر مستعمره کشمیر مستعمره و دفاع مشاهده.

از سوی دیگر وجود دارد ترافیک در معابر متعدد در شهر از جمله Shahrah-e-فیصل Johar Morr سدار, I. I. Chundrigar روستای خیرود Denso سالن زینب بازار M. A. جناح جاده ها است.

علاوه بر این گزارش اشاره کرد که درختان در نزدیکی باشگاه مطبوعات کراچی (KPC) رو ریشه کن کرد و در نزدیکی وسایل نقلیه.

بیش از یک هفته پیش 15 نفر از جمله یک کودک کشته شده بود از برق به عنوان نور باران ادامه داد: به پوند بسیاری از مناطق کلان شهر.

تامین برق قطع شد در مناطق مختلف با توجه به بارش باران تحت تاثیر یک موسمی سیستم مقامات بهداشت و داوطلبان از خدمات امداد و نجات گفت.

به طور معمول بسیاری از مناطق کم ارتفاع و جاده ها بوده است هولناک با آب باران و فاضلاب پس از ناودان سرریز زیر باران با ساکنان مواجه شدید مشکلات در رسیدن به مقصد خود را.

باران اضطراری همراه

سند انرژی بخش ویژه ای تاسیس یک باران اضطراری همراه به ارائه اطلاعات اورژانس در مورد حوادث برق گرفتگی در این استان در طول فصل جاری از باران های موسمی.

در این راستا سند وزیر انرژی Imtiaz احمد شیخ بود در جولای 8 تماس K-الکتریکی, مدیر اجرایی, وزیر فدرال قدرت بخش و ملی برق قدرت قانونی (NEPRA) رئیس ترغیب آنها به بلافاصله رفع مسئولیت از حوادث برق در سراسر استان.

باران اضطراری همراه ممکن است تماس از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر روی شماره تلفن ثابت 021-99207139.

باران اضطراری همراه نیز ممکن است دیده از روی شماره تلفن همراه 0333-2498330 در مورد K-برق 0333-3778765 در مورد حیدرآباد تامین برق شرکت (HESCO) و 0333-2479882 در مورد سکر شرکت برق (SEPCO).

K-برقی می گوید: بهبود سیستم جلوتر از باران

در آن زمان شهر’ تنها قدرت تامین شرکت K-برق آن گفته بود در حال حاضر گام های مهمی برای بهبود شبکه توزیع خود را جلوتر از پیش بینی بارش باران های سیل در این شهرستان است.

یک سخنگوی K-برق گفت: حفاظت از زندگی بشر بود “اولویت” برای شرکت و به مردم توصیه می شود برای دور ماندن از تیر برق و سیم شکسته در فصل بارانی.

در میان “ستوده” مراحل آن را در زمان برای بهبود سیستم خود بودند geo-tagging از بالا و پایین تنش (HT و LT) قطب های ارت و ارتینگ. “K-الکتریکی به طور مداوم فعال باقی مانده در برابر kunda [غیر قانونی برق اتصالات] مافیا و همچنین غیر قانونی اینترنت و تلویزیون کابل در آن قطب” سخنگوی اضافه شده است.

“ما امیدواریم که دولت در شهرستان و نهادهای مرتبط را تخلیه آب باران بلافاصله” K-الکتریک نماینده اشاره کرد. “K-الکتریکی تلفن همراه تیم هستند و همیشه مشغول به موقع کمک برای قدرت های مرتبط با مسائل است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>