اخبار/فایل

کراچی: کراچی نیست “متعلق به” جنبش متحده قومی پاکستان (MQM-P) اما به پاکستان تحریک-e-Insaf, که صعود رای بیشتر از بندر شهر در انتخابات دو سال پیش برنامه ریزی و توسعه وزیر Asad عمر در روز جمعه گفت.

صحبت با رسانه ها از وزیر فدرال گفت: “ما [PTI] در حال کار برای مردم کراچی با MQM-P به عنوان یک شریک.”

“هر دو PTI و MQM-P در حال تلاش برای توسعه پروژه های در کراچی و واقعیت تلخ این است که آنچه در شهر مگا سزاوار است که با توجه به آن,” او گفت:.

عمر قبلا ادعا کرد که پیشرفت حاصل شده در مذاکرات پس از یک زودتر جلسه با MQM-P رهبران. حکم PTI ساخت مداوم در تلاش برای متقاعد کردن ناراضی کراچی مبتنی بر حزب برای بازگشت به کابینه فدرال — دومی اعلام کرده بود در ماه ژانویه به ترک بیش از ‘وعده’.

وزیر که قبل از نمونه کارها شد و وزارت مالیه نیز اشاره کرد که او تا به حال ملاقات مقامات صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) در طول سفر خود به کراچی. آنها “تأکید بر به طور کامل استفاده از برنامه فدرال توسعه بودجه” او گفت:.

در پاسخ به یک سوال در coronavirus ترس عمر گفت: آن را خیلی زود به یک نظر تاثیر آن بر سرعت چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) با این کشور سرکنسول در لاهور طولانی Dingbin گفتن Geo.tv یک روز قبل که این دو دوستانه سازمان ملل شد و مقابله با این بیماری همه گیر.

Dingbin نظرات مشابه به کسانی که ساخته شده توسط نخست وزیر عمران خان مشاور در تجارت, Abdul Razak داوود در فوریه 4 مصاحبه با اخبار.

داوود گفت: او را دیدم هیچ تاثیری در تجارت با چین تحت توافقنامه تجارت آزاد مرحله دوم (FTA-II). او افزود که جدید تعامل در کسب و کار به کسب و کار در سطح تازه و تجارت با چینی کارآفرینان ممکن است تاثیر قرار می اما همچنین می تواند در کوتاه مدت به عنوان چینی بودند افراد معتاد به کارش و به زودی خواهد بود قادر به غلبه بر coronavirus وضعیت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت