کراچی شورای هنر مجموعه به میزبان اولین کنفرانس زنان

توییتر/شورای هنر از پاکستان, Karachi (@ACPKHI)/از طریق اخبار

کراچی: این در یک کنفرانس مطبوعاتی در پاکستان بیش از 100 میلیون زنان شورای هنر از پاکستان (ACP) رئیس جمهور محمد احمد شاه گفت: روز شنبه در حالی که پرداختن به یک پايه بلند كن بادي برای زنان اولین بار در کنفرانس.

ACP برنامه ریزی شده است اولین کنفرانس زنان در مارس 6-7, 2020, در کراچی, پیش از روز بین المللی زنان که در جشن 8 مارس.

“وجود دارد این است که افراط گرایی و احساسی شعار از هر دو طرف است و یک توطئه برای تغییر تمرکز از زنان مشکلات واقعی” گفت: شاه بود که به همراه سند, وزیر امور زنان و توسعه Shehla رضا نمایشنامه نویس Haseena معین فعال حقوق Anis هارون و Sadiqa صلاح الدین از توسعه بخش.

و اشاره کرد که این کشور بودند “کار با موفقیت در تمام جنبه های زندگی” به ACP رئیس جمهور گفت: “زندگی یک زن ناقص است بدون یک مرد است.

“ما باید برای برجسته کردن خشونت علیه زنان (خشونت علیه زنان) و ما باید به مبارزه برای جلوگیری از بی عدالتی نسبت به زنان است اما انجام این کار با ماندن در چارچوب هنجارهای فرهنگی ما.

جناح ‘تامین حقوق زنان’

“ما باید به مجموعه ای از قوانین است که اجازه می دهد بیش از نیمی از جمعیت پاکستان را به مشارکت در امور مربوط به کشور را از پیشرفت به نوبه خود اجازه می دهد ما را به مثبت سود از ما انسان قابلیت های.

اولین کنفرانس زنان, شاه اضافه شد و سازمان یافته “به عمدی در این چالش ها”.

در این راستا رضا استانی وزیر گفت: “ما باید در مجموع بالا بردن صدای ما برای حقوق زنان. وجود دارد بسیاری از قوانین در کشور ما اما ما باید به فکر می کنم در مورد اجرای آنها.

“ما Quaid [محمد علی جناح] همیشه حفظ حقوق زنان و قوانین برای آنها. تحت هدایت اصول ما اجرای کمپین در مورد خطرات ازدواج و عدم آموزش و پرورش برای زنان و نقش زنان در جامعه و در میان چیزهای دیگر,” او اضافه شده است.

‘زنان هستند نه محصولات

معین این نمایشنامه نویس تاکید کرد که زنان هرگز نباید ترس یا وحشت زده اما باید به جای “کار در ساختمان شجاعت و قدرت و روحیه”.

“زنان و محصولات نیست; آنها هویت خود را. اگر شما خواندن سوره نساء و سپس شما می دانید به طور کامل چه حقوق زنان هستند” او اشاره کرد.

فعال حقوق هارون گفت: خشونت علیه زنان باید پایان یابد و تاکید کرد که تمام مردان و زنان با هم برابر بودند. “ما می خواهیم به بحث در مورد زنان از سراسر پاکستان — که آیا آنها از آموزش و پرورش و یا بهداشت و درمان بخش و یا کسانی هستند که در مواجهه ظلم و ستم — در اولین کنفرانس زنان.

“زنان باید روی پای خود ایستاده; هنگامی که آنها انجام می دهند که آنها بهتر می تواند کار بر روی گرفتن حقوق خود” او اعلام کرد.

‘سخنرانی نتایج عملکرد نه’

Salahuddin توسعه بخش رسمی تاکید کرد که چگونه آموزش و پرورش بسیار مهم برای زنان است. “ما نمی اغلب بحث در مورد شدت از این موضوع که چرا زنان قادر به دسترسی و یا ادامه تحصیل است.

“برخی از مسائل وجود دارد که باید مورد صحبت در جزئیات. صرف سخنرانی هیچ نتیجه عملکرد نیست. ما باید به توافق برسند عملی استراتژی از طریق اولین زنان, کنفرانس,” او گفت:.

جلسات در اولین کنفرانس زنان

این رویداد شروع می شود که جمعه معرفی خواهد شد توسط سخنرانان کلیدی I A Rehman یک مدافع حقوق و عدالت (r) Nasira اقبال. شاه ACP رئیس جمهور را در حال حاضر باز کردن اظهارات.

جلسات برنامه ریزی شده برای زنان اولین بار کنفرانس شامل “Meri Zindagi Mera Ikhtiyar,” “توانمندسازی اقتصادی زنان” و “نقش رسانه ها در توانمند سازی زنان.” دو تئاتر اجراهای میله میله برای اولین بار بعد که این نتیجه با اجرای برنامه توسط Sheema کرمانی فرهنگی فعال و بنیانگذار تحریک-e-Niswan سازمان و همچنین ACMA – گروه.

موضوعات مذاکرات در روز دوم عبارتند از: “یه Haath سلامت Hein Jab Tak,” “Taleem Bunyadi الحق” “Aurat Pe Tashaddud Kyun?,” “نقش زنان در مجلس” و “Sehatmand Aurat Sehatmand Muashra.”

در روز پایانی, خالد احمد و Kaif غزنوی خواهد ارائه یک تلاوت با موسیقی و اجرای رقص توسط Nazia Zuberi و Tehreema میتا بود “گفتوگو با Bushra انصاری” توسط یاسر حسین و “Khawateen Mushaira” ریاست آن توسط فمینیستی اردو شاعر Kishwar ناهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>