• رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک موضوع مهم در کانزاس و کری بحث در نزدیکی شهر کانزاس در روز شنبه.
  • تشکر. راجر مارشال و سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach رقابت بیش از شده است که حمایت بیشتری از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد.
  • هر دو نامزد صحبت به the Daily Caller, اخبار بنیاد پس از بحث است.

OLATHE, کانزاس — The Kansas City Chiefs قفل شده در برنده سوپر جام اگر آنها نبرد به شدت و در روز یکشنبه به عنوان یک گروه سه نفره از مجلس سنا نامزد را برای ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی در ایران بحث در این کانزاس سیتی حومه روز شنبه.

تشکر. راجر مارشال سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach و به میزان کمتر کانزاس رهبر سوزان Wagle, تبلیغ حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک میزبان از مسائل در طول ساعته بحث است.

آنها رقابت را به نفع خود خواه اولیه مسابقه به امید پر کردن یک صندلی خالی بودن را … پت رابرتز. برنده است و به احتمال زیاد به صورت باربارا Bollier, یک سناتور ایالت کانزاس.

مارشال که نشان دهنده یک منطقه در غرب کانزاس خود را آغاز کرد مقدماتی سخنان با شعار رای گیری رکورد است که 98% در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین گفت: تهمت او را دعوت به امضای آمریکا و مکزیک و کانادا توافقنامه تجارت است و از او تشکر برای حمایت خود را در مورد مسائل کشاورزی و استیضاح.

Kobach اشاره کرد که او یکی از اولین کانزاس مقامات برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری در سال 2016 در حالی که نقاشی خود را به عنوان غیر رسمی مشاور فرمانده کل قوا در مهاجرت و تقلب انتخابات مسائل.

“من تنها کسی که مشاوره جمهور” Kobach گفت: در بحث. “من تنها کسی که شماره 1 موضوع شده است رئیس جمهور تهمت شماره 1 موضوع — مهاجرت است.”

Kobach همچنین نشان داد که او از ملاقات با تهمت و جارد کوشنر روز دوشنبه به کار بر روی یک مهاجرت کاخ سفید امیدوار است برای قرار دادن در سال 2020 است.

سابق کانزاس ثانیه. دولت کریس Kobach صحبت می کند به خبرنگاران پس از کانزاس و کری بحث در اولیتا کانزاس, Feb. 1 در سال 2020 است. (عکس: چاک راس/Daily Caller, اخبار بنیاد)

اما در حالی که Kobach یک رابطه نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان او را به عنوان یک بیشتر آسیب پذیر نامزد برای انتخابات عمومی به دلیل از دست دادن خود را در سال 2018 فرمانداری مسابقه به دموکرات لورا کلی. (مرتبط: دموکرات ناراحتی تهمت متحد کریس Kobach برای فرماندار کانزاس)

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید Kobach یک روز قبل از مذاکرات اولیه در این مسابقه بیش از آن رژیم صهیونیستی است. جف Collyer. Kobach از دست داده و به کلی با 5 امتیاز.

Kobach عنوان اثر خود فرمانداری از دست دادن خواهد شد که در مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید تصمیم ذکر است که در کانزاس فرماندار صندلی اغلب سوئیچ احزاب در حالی که جمهوری خواهان را برنده هر مجلس سنا پس از انتخابات سال 1932.

“او می داند که فرمانداری و متفاوت از مجلس سنا مسابقه” Kobach به خبرنگاران گفت: از تهمت و پس از بحث است.

“رئیس جمهور می داند که آن را بسیار متفاوت و پویا.”

Kobach همچنین رد این استدلال از استقرار جمهوری خواهان که او خطری.

ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته لعنتی Kobach زمانی که او اعلام کرد که سنا نامزدی در جولای سال 2019 گفت: خود وارد مسابقه قرار می دهد رییس اکثریت سنا “در خطر است.”

“آنها می دانند که من برنده انتخابات عمومی” Kobach گفت: مقاومت از ایران با استقرار.

“من فکر می کنم آنها بیشتر ناراحت کننده با داشتن کسی در سنا که نمی شود به خط آورده هر زمان که رهبری مجلس سنا جرقه بزند انگشتان دست خود را,” او گفت:.

“من مطمئن هستم که من رای خواهد داد با رهبر اکثریت سنا در اکثریت قریب به اتفاق از همه چیز,” او اضافه کرد: با اشاره به میچ مک کانل “اما زمانی که او را ترک اصول ما و یا از دست دادن زمین که ما نباید من نمی خواهد انجام این کار است.”

شواهدی وجود دارد که تهمت است که با تکیه به نفع مارشال که در نظر گرفته شده است مورد علاقه از ایران با استقرار.

کانزاس سیتی استار گزارش Jan. 17 که دو منبع گفت: مارشال بود که در اتاق با مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که رئیس جمهور به نام Kobach به اصرار او را به رها کردن مسابقه. این منابع گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلفن تماس رفت و به Kobach پست صوتی.

مارشال آدرس نیست به گزارش روز شنبه اما یک منبع آشنا با این تماس تلفنی گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد که در آن رخ داده است.

نه نامزد گفت: در مصاحبه با DCNF پس از بحث که تهمت حمایت ضروری اولیه برای یک پیروزی, هر چند هر دو آنها امید به کسب درآمد از آن.

“من احساس می کنم مثل ما پیشرو در این مسابقه در حال حاضر. ما قطعا امیدواریم که ما می توانیم رئیس جمهور را تایید و در برخی از نقطه در زمان” گفت: مارشال و اضافه کرد که او به تازگی صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت یک ساعت.

“من نمی خواهم برای رفتن به اعماق است که گفتگو گفت:” مارشال “اما ما باید یک رابطه بزرگ و احساس می کنم مثل او حمایت از ما و کمک به ما در هر کجا که او می تواند.”

Kobach گفت که او مطمئن نیستید که آیا او خواهد شد به طور مستقیم به دنبال تایید از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من صحبت کردن رئیس جمهور به طور منظم” Kobach گفت: DCNF در پست بحث و گفتگو. “من از او پرسیدم برای تایید نشده است. من نمی دانم اگر من خواهد شد یا نه اما من خواهد بود صحبت کردن به رئیس جمهور غالبا به خصوص که این مهاجرت شروع به شکل گرفتن است.”

خواسته خود را در مورد کاخ سفید دیدار قبلی در ماه ژانویه Kobach گفت که او در حال کار با یک تیم به کارگردانی کوشنر در مهاجرت پیشنهاد.

“من شده است به کمک من پیشنهاد تغییرات به زبان مطمئن شوید که ما باید همه چیز را در این لایحه است که ما نیاز به گفت:” Kobach که مشغول به کار با کاخ سفید در سال 2017 در تقلب انتخابات طرح و در نظر گرفته شد در سال 2019 برای نقش مهاجرت تزار.

“او را به انجام یک کار بزرگ منجر به ایجاد که لایحه” Kobach گفت: Kushner.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im