کنپور تکنسین آزمایشگاه ربوده شده یک ماه پیش کشته شد و سه هفته قبل: پلیس

توسط PTI

KANPUR/لکنو: یک تکنسین آزمایشگاه که ربوده شد یک ماه به عقب در کنپور کشته شد در عرض یک هفته برگزار می شود اسیر پلیس گفت: روز جمعه در حالی که یازده پرسنل پلیس از جمله دو نفر از افسران ارشد بودند معلق برای سستی.

مرد خانواده ادعا کرد که 30 تومان lakh باج پرداخت شده برای آزادی او در حضور پلیس اما دایره افسر Vikas Pandey گفت: این ادعا درست نیست. پنج نفر از جمله یک زن و دو نفر از دوستان از S Yadav دستگیر شدند در ارتباط با این پرونده, پلیس گفت:.

دولت به کارگردانی Addl DGP (ستاد) BP Jogdand برای بررسی اینکه آیا هر گونه باج پرداخت شده توسط خانواده از 27 سال تکنسین آزمایشگاه یا نه. به گفته سخنگوی رسمی در لکنو دولت به حالت تعلیق در SP (جنوب) Aprana گوپتا و سپس دایره افسر Manoj گوپتا در منافع عمومی.

سخنگوی گفت که علاوه بر SSP است به حالت تعلیق سابق شو (بارا) Ranjit Rai chowki incharge راجش کومار و هفت نفر دیگر — یک sub-بازرس و شش پاسبان — برای سستی در تحقیقات.

سرپرست ارشد پلیس (کانپور) Dinesh Kumar Prabhu گفت که جمهوری آمریکا تایید کرد که Yadav به قتل رسید او گرد آمده بودند ، او گفت که چندین مظنون بازداشت شدند و کبابی به شدت و دو نفر از آنها اعتراف به جرم و جنایت.

این مقام مسئول گفت: متهم در ابتدا سعی در گمراه کردن پلیس اما بعد از آنها فاش کرد که آنها ربوده S Yadav و او را کشته یا در ژوئن 26 یا 27 ژوئن. آنها در ادامه اعتراف کرد که آنها از دفع Yadav بدن در Pandu رودخانه SSP گفت:, و اضافه کرد که متهم تا به حال با هم کار کرده با Yadav در یکی دیگر از آسیب شناسی آزمایشگاه.

SSP گفت که پنج نفر از جمله یک زن و دو نفر از دوستان از مرحوم دستگیر شده اند در این مورد تا کنون. SSP پلیس گفت: چند تیم از جمله جرم و جنایت شعبه و نظارت شده اند کارگردانی برای پیدا کردن بدن قربانی و بازداشت تمام کسانی که درگیر در جرم و جنایت SSP گفت.

SSP گفت که تلاش ها نیز در حال ساخته شده به ردیابی قربانی موتورسیکلت و تلفن همراه شده اند که از دست رفته پس از او ربوده بود.

خانواده قبلا به نظر می رسد قبل از رسانه ها و ادعا کرد که آنها تا به حال پرتاب یک کیسه حاوی 30 تومان lakh از یک پل هوایی است به خطوط راه آهن و در حضور پلیس و نیز هر آنچه که ربایندگان خواستار آن شدند اما متهم نه رایگان قربانی.

دایره افسر Vikas Pandey گفت که هیچ باج پول پرداخت شده برای آزادی او در حضور پلیس و به اتهام درست نیست. “Kuldeep که کار کرده بود با Yadav در یکی دیگر از آسیب شناسی آزمایشگاه دعوت او را برای یک مشروب حزب در مسکن اجاره ای در Ratanlal ناگار” Pandey, گفت:, و اضافه کرد که قربانی تزریق شد با آرام بخش ها و گروگان گرفته حدود پنج روز است.

او تسکین یافته و هر زمان که او به دست آورد آگاهی در طول اسارت, CO و افزود: در Kuldeep با کمک دیگران او را کشته یا در ژوئن 26 یا 27 و او نگه داشته و از بدن در ماشین خود ریخته و آن را به Pandu رودخانه.

SSP گفت که در ژوئن 22, Yadav ساکن بارا منطقه ربوده شد و خانواده خود را در زمینه از دست رفته شکایت بارا ایستگاه پلیس در روز بعد. فقط سه روز بعد از اتهامات عنوان شده بودند را به اتهام آدم ربایی.

به خانواده مقتول ادعا کرد که آدم ربایان به نام به حال بر روی گوشی تلفن همراه پدرش, Chaman سینگ یاداو و خواستار تومان 30 لاخ برای آزادی او. SSP در زمان cognisance از رسانه ها گزارش می دهند که ادعا باج از 30 تومان lakh داده شد به آدم ربایان. “من صحبت کردن در به خانواده آزرده. اگر کسی اشتباه آنها خواهد بود,” او گفت:.

SSP هم مطمئن باشید خانواده در مورد بازگشت امن قربانی و گفت که اگر هر گونه باج پرداخت می شد آن را می توان بازیافت. احزاب مخالف از جمله کنگره و BSP محکوم به قتل تکنسین آزمایشگاه و گفته بود که “جنگل راج” در دولت است.

BSP جمهور Mayawati در یک توییت گفت: “در حادثه دیگری در جنگل راج در بدن از Sanjit Yadav پرتاب شد به رودخانه توسط آدم ربایان در کنپور. این بسیار غم انگیز است و زمینه صادر کند. دولت نیاز به بلافاصله اقدام به ویژه در امور کنترل جرم و قانون و نظم است.

کنگره دبیر پریانکا گاندی گفت: نظم و قانون در اوتار پرادش به طور کامل فرو ریخت. پس از در نظر گرفتن زندگی یک انسان معمولی در حال حاضر در مکان اعلام شده در مورد آن, او گفت:, و اضافه کرد که آن خانه, جاده, اتاق کار هیچ کس احساس امنیت در هر نقطه.

“پس از Vikram جوشی در حال حاضر ربوده شده Sanjeet Yadav در کنپور کشته شده است. پلیس رو پرداخت پول به ربایندگان و او کشته شد و همچنین. جدید ‘gundaraj’ اتحاد به وجود آمده است. در این جنگل راج نظم و قانون و تسلیم شده است قبل از شنیدها” پریانکا گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav گفت: “مرگ مرد ربوده شده در کنپور است انده. دولت غیر فعال باقی ماند و حتی پس از هشدار. در حال حاضر آن را بدهد باید حداقل 50 تومان lakh به خانواده آزرده و SP را به Rs 5 لاخ به آنها” Akhilesh Yadav گفت: در یک صدای جیر جیر در Hindi با هشتگ “#PresidentRuleInUP”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>