کنپور روبرو می شوند: بعد از هشت پلیس کشته و بیش از 25 تا پلیس تیم های تشکیل شده برای nab Vikas Dubey

توسط PTI

لکنو: بیش از 25 تیم های تشکیل شده توسط پلیس برای دستگیر کردن تاریخچه-sheeter Vikas Dubey بود که هنوز به توقیف 36 ساعت پس از هشت پرسنل پلیس ضرب گلوله کشته شدند توسط جنایتکاران در طول تلاش برای دستگیری او.

بازرس کل پلیس کانپور, Mohit Agarwal در روز شنبه گفت: توافق هسته ای “به nab Vikas Dubey و همدستانش به عنوان بسیاری از 25 تیم تشکیل شده اند که در حال انجام حملات در مناطق مختلف کشور و کشورهای دیگر نیز هست.”

مقامات پلیس همچنین گفت: نظارت تیم بود اسکن بیش از 500 گوشی های تلفن همراه و تلاش بودند برای بازیابی اطلاعات مربوط به Dubey که مواجه شده است و حدود 60 پرونده های جنایی.

ویژه وظیفه نیروی پلیس نیز بسته شده است.

آگاروال گفت: پاداش نقدی از 50,000 تومان اعلام شده است برای ارائه اطلاعات در مورد Dubey و هویت ارائه دهنده اطلاعات را مخفی نگه داشته بود.

او همچنین گفت: هفت پلیس بودند مجروح در برخورد بستری شده است به یک بیمارستان خصوصی که در آن وضعیت آنها پایدار است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Kanpur برخورد: تا از دست 70 پرسنل پلیس در عمل در سال 2018 حداکثر در هند

پلیس تا به حال در اواخر جمعه شب حمله Dubey خانه در کریشننگر منطقه از لکنو.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath با عجله به کنپور روز جمعه برای دیدار با اعضای خانواده مقتول پلیس و اعلام کرد کمک های مالی از Rs یک کرور هر کدام به خانواده های داغدیده.

هشت پرسنل پلیس از جمله یک DSP ضرب گلوله کشته شدند در یک روستا در نزدیکی شهر توسط سرسپردگان یک مجرم که از دست دو نفر از آنها در یک درگیری بعد, مقامات گفت.

هفت نفر دیگر از جمله یک غیرنظامی زخمی شدند در این حمله از پشت بام در یک تیم پلیس پس از آن وارد Bikru ایجاد کرد پنجشنبه گذشته نیمه شب به دستگیری Dubey.

مهاجمان فرار کرد, ربودن سلاح از کشته و زخمی پلیس.

همچنین به عنوان خوانده شده | Kanpur روبرو می شوند: Absconding Shivli همین Vikas Dubey چهره بیش از 60 نفر

امیدوار است که کسانی که پشت این جنایت شنیع را نمی خواهد اجازه دهید به وزیر گفت: کار دولت خواهد بود با توجه به یک عضو از هر یک از خانواده های داغدیده علاوه بر فوق العاده بازنشستگی.

تاکید کرد که دولت با خانواده Adityanath گفت: این امر کار را به اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شد و کسانی که پشت این جنایت بودند به عنوان مجازات در قانون است.

“برخی از سلاح های که miscreants فرار کرده بود با بازیافت شده است. هیچ یک از کسانی که مسئول این عمل شنیع خواهد شد و اجازه خاموش و قربانی ذبح نیروهای پلیس اجازه داده نخواهد شد برای رفتن بیهوده است. شجاع jawans کشته شدند در حالی که آنها رفته بود برای انجام یک حمله به عنوان بخشی از وظیفه خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>