Kaepernick, Fauci مجموعه به عمده دریافت جایزه حقوق بشر

سابق NFL quarterback khezri و کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci در میان چند که انتخاب شده اند برای دریافت Robert F. Kennedy حقوق بشر سازمان موجی از امید جایزه.

با توجه به وب سایت سازمان های جایزه سالانه “جشن رهبران برجسته که نشان از تعهد به تغییر اجتماعی, شناخت افراد در سراسر دولت, کسب و کار, وکالت و سرگرمی که استفاده از پلت فرم خود را برای عموم خوب است.”

“کشور ما حسرت است برای رهبری اخلاقی شکیبایی برای مشترک نجابت و مهربانی و امسال موجی از امید برندگان به ما امید زیادی برای آینده” رابرت اف کندی حقوق بشر رئیس جمهور, کری کندی گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را. “کار خود را به صورت مساوی عدالت لمس در هر گوشه ای از جامعه گاهی اوقات شخصی هزینه. ما عمیقا افتخار به جشن می گیرند این changemakers که مندرج بی شماری موج امید در زمانی که جهان ما این است که در چنین نیاز به الهام بخش است.”

در حالی که بازی کارفرمایی برای San Francisco 49ers در سال 2016 Kaepernick شد اولین NFL بازیکن را به زانو زدن در طول پخش سرود ملی شروع یک روند در سراسر کشور است که در ادامه به 2020 به عنوان معترضان نشان دادن در برابر خشونت پلیس در پی قتل جورج فلوید.

San Francisco 49ers quarterback Colin Kaepernick prepares to take the field before an NFL game against the Tampa Bay Buccaneers at Levi's Stadium in Santa Clara, California, U.S. October 23, 2016. Picture taken October 23, 2016. REUTERS/Loren Elliott - RC1D5BD95570

San Francisco 49ers کارفرمایی khezri آماده را درست قبل از یک بازی NFL در برابر خلیج تمپا Buccaneers در ورزشگاه لیوایز در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, ایالات متحده در اکتبر 23, 2016. تصویر گرفته شده در اکتبر 23, 2016. رویترز/لورن Elliott – RC1D5BD95570

“در سال 2017, من در مخاطب احترام آقای Harry Belafonte او به عنوان پذیرفته Robert F. Kennedy موجی از امید جایزه گفت:” Kaepernick از طریق بیانیه. “من با فروتنی به دنبال رد پای از افراد مثل آقای ب و در این شرکت از دیگر برندگان. با تشکر از شما برای این جایزه معتبر.”

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) از سال 1984 رز به شهرت ملی رسید به عنوان یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار. (مرتبط: “بیشتر کردن پایه از متوسط خود را اپیدمیولوژی’: تاکر به نقل از دکتر Fauci را “دلقک سطح’ اشتباهات سوالات ‘قدرتمند’ نقش)

از وب سایت سازمان:

الهام بخش برای این موج امید جایزه می آید از رابرت اف کندی معروف ترین سخنرانی در سال 1966 زمانی که او بازدید آفریقای جنوبی در بدترین سال از آپارتاید: “هر زمان که یک فرد می ایستد تا برای ایده آل و یا عمل به بهبود بسیاری از دیگران و یا حملات علیه بی عدالتی آنها بفرست کوچک موجی از امید و عبور از هر یک از دیگر از یک میلیون و مراکز مختلف انرژی و شجاعانه آن موج ساخت یک زمان است که می تواند رفت و برگشت را قدرتمندترین دیوارهای ظلم و ستم و مقاومت است.”

دیگر 2020 برندگان عبارتند از: ایالات کارگران مزرعه آمریکا از بنیانگذاران Dolores Huerta, پی پال, مدیر عامل دن Schulman و wendy chambers مدیر عامل دن اسپرینگر. برندگان گذشته شامل اسقف اعظم دزموند توتو, نانسی پلوسی, باراک اوباما و هیلاری کلینتون و جو بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>