K-الکتریکی خواسته به حساب اعلام نشده کاهش قدرت بیش حسابداری در کراچی


ملی برق قدرت قانونی (Nepra) در روز چهارشنبه اشاره کرد و با نگرانی گزارش مداوم اعلام نشده قطع برق در کراچی و همچنین ادعا overbilling از مصرف کنندگان است.

با توجه به بیانیه Nepra K-برق کارگردانی شده است به ارائه یک گزارش مفصل در مورد این موضوع.

مصرف کنندگان معطوف شده برای ثبت شکایت خود را در Nepra منطقه ای در کراچی. آنها ممکن است متناوبا ثبت نام آنها در Nepra وب سایت.

قطع اضافه کردن به مصرف کنندگان گلایه طول مستند

مکرر و کاهش قدرت شده اند که در حال انجام برای برخی از زمان افزایش یافته است در شدت در هفته گذشته و زندگی پر از بدبختی برای ساکنان کراچی در حال حاضر پایدار تلاش تابستان با درجه حرارت گاهی اوقات عبور از 40 درجه سانتیگراد است.

بسیاری از شهروندان در جاده ها امروز در اعتراض به قطع طولانی مدت.

با توجه به Juun شکیل یکی از Korangi, شماره 6, سرزده, قطع برق در حال وقوع روزانه. “آنها شده اند به خصوص وحشتناک این هفته,” او گفت:, و اضافه کرد که او در محله تجارب خاموشی است که در گذشته به عنوان طولانی به عنوان یک ساعت.

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا او شده بود فردا نماينده ايران عنوان شده است مکرر شکایت توسط بسیاری از مصرف کنندگان گفت که این مورد نیست اما هنوز برای دیدن هر گونه کمک در صورتحساب ارائه شده توسط دولت است.

“ابزار باید چشم پوشی دیر پرداخت بهایی هم در طول coronavirus مستند” شکیل گفت.


خواجه برهان که زندگی در گلستان-e-Jauhar بلوک 18 گفت: خود منطقه همچنین تجارب قطع برق روزانه بین 3 بعدازظهر و 4 بعد از ظهر و گاهی اوقات نیز به طور غیر منتظره ای بعد از آن در شب مانند بین 11pm و 12am.

“من تا به حال به کامپیوتر تعمیر با توجه به تکرار کاهش قدرت که ناشی از آن به نقص. من رنج می برد کار سنگین و زیان به عنوان یک نتیجه در نهایت موثر بر من سلامت روانی” گفت: Burhan.

ساکن Gulshan-e-Iqbal بلوک 13 هم شبیه گلایه. او گزارش داد نامنظم کاهش قدرت در هفته گذشته حداقل دو بار در روز گاهی اوقات بین 11 و 12 بعد از ظهر گاهی بین 3 بعدازظهر و 4 بعد از ظهر و در موارد دیگر بین 4:30بعد از ظهر و 5:30بعد از ظهر.

در ضمن در حلل مستعمره وضعیت متفاوت است.

“ما تجربه تقریبا دو ساعت از بار ریختن هر روز” می گوید: یکی از C. P. Berar Society نزدیکی حلل مستعمره. “با هیچ جایگزین منبع قدرت مانند یک ژنراتور یا یک یو پی اس آن را تبدیل به یک فضای جهنمی برای زندگی با عدم نسیم و افزایش درجه حرارت. آن را نیز تشدید فیزیکی و مسائل مربوط به سلامت روانی و همچنین بهره وری از کسانی که مشغول به کار از خانه در حال انجام lockdown.”


در میان مناطق دیگر شاهد اعلام نشده کاهش قدرت بودند مختلف دیگر محلات Korangi و گلستان-e-Jauhar, Liaquatabad شمال کراچی Kharadar, F B, منطقه Khadda بازار لیاری و اورنگی تاون.

ساکنان آن را در بر داشت به طور فزاینده دشوار است به ماندن در خانه و حتی به عنوان یک مستند به اجرا گذاشته شد در بسیاری از نقاط با توجه به شیوع کروناویروس.

برخی از مناطق مانند Liaquatabad C1 گزارش قدرت ترمیم پس از 18 ساعت قطع برق تنها به مختل برابر نزدیک به 11 شب.

بسیاری بر این باورند که که قطع برق “به بهانه ویژگی های گسل”.

KE پاسخ

در پاسخ به شکایت شهروندان, KE با صدور بیانیه ای به توضیح علت این قطع مکرر.

آن ادعا کرد که کمبود در عرضه نفت کوره و گاز تا به حال منجر به کاهش قدرت.

با توجه به یک KE سخنگوی عرضه سوخت در خط با تقاضا است که مسئولیت “موسسات مربوطه”.

بعلاوه با توجه به قدرت توزیع loadshedding در حال وقوع است در مناطقی که دلیل عدم پرداخت حق عضویت به حال شناخته شده است.

این مهم است که توجه داشته باشید که زمانی که یک مستند تحمیل شد در کراچی نسبت به پایان ماه مارس این شهرستان شاهد کمی به هیچ کاهش قدرت تا مارس 9. به عنوان به زودی به عنوان مستند بود کاسته قطع برق شروع به رخ می دهد و پس از رشد در فرکانس و مدت.

SSGC رد ادعای کمبود گاز

این Sui Southern Gas Company, اما, رد ادعای وجود داشته است کمبود در عرضه گاز به تو که.

“شده است وجود دارد بدون کاهش در عرضه گاز به K-الکتریکی” گفت: یک SSGC سخنگو.

“ما را تامین 190 میلیون فوت مکعب (MMcf) قبلا و در حال حاضر تهیه 242 MMcf گاز” او گفت:.

این سخنگو در ادامه گفت که یک درخواست برای گاز اضافی عرضه می شود به مدت 15 روز و تا به حال نیز اعطا شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de