K-برق منصوب ریاض S. A. A. Edrees به عنوان رئیس هیئت مدیره

K-الکتریکی سایت/هیئت مدیره/از طریق اخبار

کراچی: پیشرو اجرایی ریاض S. A. A. Edrees منصوب شده است به عنوان رئیس هیئت مدیره این شهر ” تنها قدرت تامین کننده بیانیه ای صادر شده در یکشنبه بخوانید.

Edrees — که پیوست K-الکتریکی بازگشت در ماه نوامبر سال 2005 زمانی که از سوی شرکت خصوصیسازی کنند و در زمان مسئولیت خود به عنوان صندلی در 9 آوریل سال 2020 — همراه با 25 سال تجربه در ساخت و ساز سرمایه گذاری نفت و گاز و دانشگاهیان و ارتباطات از راه دور. او در آنجا ماند در این که هیئت مدیره از نوامبر 2005 تا مه 2009 زمانی که او پا به پایین قبل از اینکه دوباره در ژوئیه 2019.

صحبت در توسعه و او گفت که او مفتخر شد منجر به تامین برق شرکت.

“یک trendsetter در بخش برق که یکی از موفق ترین موارد از خصوصی سازی در کشور و من مشتاقانه منتظر به کار با همه ذینفعان ما را به این شرکت بیشتر پیش رو,” او اضافه شده است.

این KE مدیره “ابراز اعتماد به نفس خود را در آقای Edrees’ توانایی های رهبری به عنوان شرکت گام گذاشتن در یک مرحله پویا رشد و توسعه و مطمئنا بهره مندی از توانایی های رهبری” بیانیه اضافه شده است.

از نظر صلاحیت های خود را اجرایی دارای مدرک لیسانس علوم (کارشناسی) در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه نیوکاسل و کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه کویت.

او همچنین در حال حاضر دارای chairpersonship از Meezan بانک محدود – پاکستان است مدیر عامل و صندلی در Ikarus صنعت نفت شرکت و دارای عضویت از چندین شرکت دیگر’ هیئت مدیره. او بیشتر به عنوان معاون اجرایی کویت ملی صنایع گروه برگزاری (تاری).


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im